banner374
08 Ekim 2015 Perşembe 08:40
Bakan Avcı'ya Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  Bakan Avcı'ya sürpriz doğum günü kutlaması- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.

vcı'ya sürpriz doğum günü kutlaması- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya Eskişehir'de, gazeteciler tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi. Milli Eğitim Bakanlığı'nca Eskişehir'de gerçekleştirilen Yeni Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) tanıtımına katılan Avcı, akşam da merkez Odunpazarı ilçesinde bir restoranda düzenlenen yemekte gazetecilerle bir araya geldi.

Gazeteciler yemeğin sonunda yarın 62 yaşına girecek olan Bakan Avcı'ya sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Yemek salonunda gazeteciler tarafından getirilen pastanın üzerindeki mumu üfleyerek söndüren Bakan Avcı, daha sonra pastayı kesti. Bakan Avcı, doğum gününü bir gün öncesinden kutlayan gazetecilere teşekkür etti. Bu arada, bir gazetecinin, "Mumu üflerken tuttuğunuz dileği paylaşmak ister misiniz?" sorusuna Avcı, "Söyler miyim?" yanıtını verdi.
banner182
Son Güncelleme: 08.10.2015 08:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol