banner374
14 Ekim 2016 Cuma 22:57
Bakan Yılmaz İzmir´de

Bakan Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım’ın programına katılmak üzere gittiği İzmir’de İl Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, yenilenen binanın açılışını gerçekleştirdi.

Yeni hizmet binasının eğitim öğretim için hayırlı olmasını temenni eden Bakan Yılmaz, İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye görevinde başarılar diledi.

Bakan Yılmaz,  muharrem ayı olması nedeniyle İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğünün gerçekleştirdiği aşure ikramında, "muharrem ayının hem Türkiye’ye hem de dünyaya birlik ve beraberlik getirmesini, barış ve kardeşliğe vesile olmasını” diledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Yahşi ile yeni binayı gezen Bakan Yılmaz yaptığı toplantıda, eğitimin her kademesinin ayrı bir önem taşıdığını belirterek, veli, öğrenci, öğretmenlerle iyi iletişim içerisinde olunmasını istedi.

Bakan Yılmaz, Bakanlık olarak birçok başarılı çalışmayı yaptıklarını dile getirerek okul planlamalarının tamamlandığını bundan sonra zaruret olmadıkça mevcut okullarda dönüşüm yapılmayacağını bildirdi.

www.mebpersonel.com

banner182
Anahtar Kelimeler:
bakan yılmaz izmir
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
öğretmen 2 ay önce

eğitim mi. ne eğitimi. eğitim filan yok. mülakatla atama var. haksızlık var. ne eğitimi. sadece sınıf öğretmeni ve din kültürü ataması var diyebilirim. bu mu eğitim. bilimle ilgili hangi branştan doğru düzgün atama yapmışlar da eğitimden bahsediliyor. fizik yok kimya yok biyoloji yok bilişim yok tarih yok kültür yok. sadece sınıf öğretmenliği din kültürü öğretmenliği. bu ne