banner374
25 Mayıs 2016 Çarşamba 00:03
Bakanlık Bürokratı Gelen Tepkiler Üzerine Geri Vitese Taktı
Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem daire Başkan'ı Bilal Tırnakçı , yayınlanan haber üzerine twitini silerek geri vitese attı .
Milli Eğitim Bakanlığına İsmet YILMAZ'ın atanamasıyla birlikte MEB Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı Bakan değişikliğine olan sevincini twitter adresinde

"Toparlandık gitmiyoruz..." mesajıyla dile getirmişti . İşte o twit ...Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı daha devir teslim töreni bile yapmadan " Toparlandık Gitmiyoruz" twiti atan Bilal Tırnakçı'nın bu twitinin altında yatan nedenin Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın da Bilal Tırnakçı gibi Sivaslı olmasından kaynaklandığı haber sitemizde yayınlanmıştı.  "Bakan AVCI'nın Bürokratından Sevinç Çığlığı" haberimizden sonra,  Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı; Milli Eğitim camiasından gelen tepkilerden sonra geri vitese atarak o twiti sildi . 
Milli Eğitim Bakanlığının gelmiş geçmiş en nezaketli ve sevilen Bakanlarından olan Nabi Avcı'nın daha Bakanlıktan ayrılmadan kendi getirdiği bürokratı tarafından atılan twit hiç şık olmadı .

www.kamudanhaber.com


banner182
Son Güncelleme: 25.05.2016 08:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol