banner374
29 Mart 2016 Salı 18:05
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan Görevine Başladı

Batman İl Milli Eğitim Müdürü iken; ilimize atanan Sayın Hasan ASLAN, görevi vekâleten yürüten İl Milli Eğitim Müdürü Adnan HURATA’dan devraldı.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Adnan HURATA, Maarif Müfettişleri Başkanı Eyyup DEMİR,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin DİREK, Şube Müdürü Naif KELEŞ tarafından karşılanan ASLAN, buradan makama geçerek görevi Adnan HURATA’dan devraldı.Görev teslimin ardından İl Müdürlüğü ve idarecileri hakkında bilgi veren HURATA, “Diyarbakır asırlardır 33 medeniyete ev sahipliği yapmış kadim bir şehrimizdir. Bu güzel memlekette görev yapmanın vermiş olduğu mutlulukla sizlere görevi devrediyoruz. Bundan sonra da elbirliğiyle şehrimizi eğitim alanın daha iyi bir noktaya getireceğimize inanıyorum. Sizlere hayırlı görevler diliyorum” dedi.
Daha sonra konuşan ASLAN ise, “Sizler burada çok güzel takdire şayan çalışmalar yaptınız. Yapılan çalışmaların büyük bir kısmını takip etme imkânım oldu. İnşallah bundan sonra sizin de fikirlerinizden yararlanarak Diyarbakırımızın eğitim-öğretim konusunda güzel yerlere getirmeyi umut ediyoruz” ifadelerine yer verdi. 
 
Mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 29.03.2016 19:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
KAPLAN 9 ay önce

SAYIN HASAN ASLAN OK DEĞERLİ BİR İNSANDIR. DİYARBAKIR MİLLİ EĞİTİME ÇOK ŞEY KATACAĞINA EMİNİM.HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Avatar
Diyarbakır Eğitimcileri 9 ay önce

Umarız faydalı işler yapar.Diyarbakır koşullarında ne kadar manevra alanı olur onu bilemeyiz.Ancak başarılı işler yapmak istiyorsa önüne hedefler koymalı sendikalara eşit mesafede durmalı kadrosunda ciddi revizyona gitmelidir....

Avatar
MEHMET KAPLAN 9 ay önce

YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

Avatar
WAH 9 ay önce

Timsahlardan kurtulamazsa işi zor.Mevla yardımcısı olsun.Başarılar