banner374
30 Mayıs 2016 Pazartesi 21:26
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI
Kilis İl Milli Eğitim Müdürü Abdurahhaman Sevgili  yaptığı açıklamada   MEB tarafından görevlendirmesinin iptal edilmesi nedeniyle Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrıldığını açıkladı.


www.mebpersonel.com/ ÖZEL HABER

İşte Abdurahman Sevgili'nin o açıklaması


Diyarbakır ili Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü iken geçici görevlendirildiğim Kilis Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Bakanlığımızca görevlendirmelerin iptal edilmesi nedeniyle 24.06.2016 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. 02.02.2015 tarihinden bu yana ilimize, değerli yönetici ve öğretmenlerle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

Buraya geldiğim günden itibaren sizlerin bilgi birikimi, enerjisi ve çalışma heyecanına güvenerek sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; Eğitimin bireyi nitelikli hale getirme çabası olduğu düşüncesiyle mahalli imkanları da kullanarak tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık. İlimizin eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen iller arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum.

Çalıştığım süre içerisinde benden doğan haklarımı herkese helal ediyorum. Bana da geçen haklar olduğu düşüncesiyle herkesin bana olan hakkını helal etmesini bekliyorum.  Sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum.
banner182
Son Güncelleme: 30.05.2016 21:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol