banner374
12 Mayıs 2016 Perşembe 14:38
MEB Alan Değişikliği Takvimi Ne Zaman Açıklanacak?
 Bu nedenle Bakanlık tarafından alan değişikliği ile ilgili bir takvim belirlenmediği ve açıklama yapılmadığı için, alan değişikliği duyurusunu bekleyen öğretmenlerimizin yaşanan bu belirsizlikten ötürü mağduriyet yaşadığı yönünde Sendikamıza bilgiler ulaşmaktadır.
Türk Eğitim-Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, Yönetmelik gereği alan değişikliği işlemleri için bir takvim belirlenmesi ve bu takvimin açıklanarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi hususunda talepte bulunduk.

 TÜRK EĞİTİM-SEN
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
eda 8 ay önce

alan değişikliği için daha neyi bekliyorsunuz sayın yetkililer.biz vebalı değilliz.biz sadece daha verimli olacağımız alanda öğretmenlik yapmak istiyoruz.ve istediğimiz alanda inanın çok boşluk var.şu anda çalıştığımız alanda fazlalık var.inanın milli eğitim de bu arada bu fırsattan faydalanacak.

Avatar
kader 8 ay önce

alan değişikliğinin yapılması için daha ne kadar bekleyeceğiz.

Avatar
lale 8 ay önce

diplomamız var ve alan değişikliği yapamıyoruz.yazıkkkk

Avatar
sedat 8 ay önce

artık yapılsın şu alan değişikliği.daha ne bekleniliyor ki anlamadım.

Avatar
meriç 8 ay önce

benim şu an çalıştığım alanda türkiye bazında nerdeyse fazlalık var.ama diplomama ait alanda meb in öğretmene ihtiyacı var.komik değilmi.alan değişikliği yapamıyoruz.

Avatar
şule 8 ay önce

sonradan yıllarca üniversite okuduk.boşa götürmeyin lütfen emeklerimizi.

Avatar
pembe 8 ay önce

fen bilgisi öğretmeniyim.sonradan hukuk fakültesini bitirdim.adalet öğretmeni olmak istiyorum.fen bilgisi öğretmenine meb in ihtiyacı yok.ama hemen hemen her okulda adalet öğretmeni eksik olduğunu görüyorum.halbuki bu alan değişikliği meb inde işine gelecek.

Avatar
kamil 8 ay önce

size yalvarıyorum şu alan değişikliğini yapın artık.şimdi tam zamanı