banner374
14 Ekim 2016 Cuma 21:19
MEB'in Piçtonlar Çetesi Fetöcü Çıktı
Milli Eğitim Bakanlığı, Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çankaya Milli Eğitim Müdürlüğünün bilgilerini Fetöcülere sızdıranlar ve Bakanlıktaki bürokratları gazetelere haber için servis eden çete yavaş yavaş ortaya çıkıyor .Çetenin ortak özelliğide kendilerini Eğitimbirsen ve Memur-Sen içerisine gizlemiş ve çetedeki kişilerin bir şekilde kendi ve akrabalarının Fetöyle bağlantısı
 

 Milli Eğitim Bakanlığı , Bylock'dan görevden alınan kişilerin listesini illere gönderdi . 
 
Listede çok kritik isimler var . Bakanlığın ve Eğitimbirsen'in her kademesine girip çıkan bir ekibin üyesi Bylock'dan açığa alındı.
 
Daha önce Ankara Memur-Sen Başkanı Mustafa KIR'ın , Başbakanlıkta çalışan oğlu Atıf KIR , Fetö soruşturmaları başladığında ilk açığa alınan kişiler arasındaydı. Ankara'dan bir milletvekili ve sendikanın girişimiyle çocuğunun ihraç listesinden çıkarmayı başaran Mustafa KIR , bakalım bu kez sır küpü ve Kara kutusunu Bylock listesinden çıkartabilecek mi ?
 
Eğitimbirsen Ankara 1 nolu şube Başkan'ı Yüksel Haşlak ve Ankara Memur-Sen Genel Başkanı Mustafa KIR'ın Kara kutusu Çankaya'da okul Müdürlüğü yapan Fahmettin AYDIN , Bylock listesinden açığa alındı .
 
Ankara'da bürokratları basına servis eden ekip olarak bilinen bu şeytan üçgenindeki kişilerin tek tek Fetö'den alınması yada Fetö ile bağlantılı çıkması hiç tesadüf değil.
 
Ankara'da sendikayı kullanarak her makama girip çıkan , bilgi toplayan , öğretmen ve müdür atamalarında listeleri oluşturan bu ekibin Fetö Terör örgütüyle bağlantılı çıkmasının ardından , Bu Fetöcü şer ekibini koruyup kollayan kişilerin kimler olduğu sorusunu akla getiriyor .
 
Mustafa Kır oğlu Fetöcü çıktı . Yardımcısı ve Kara kutusu Fetöcü ve Bylockçu çıktı .
 
Bu kişiler Ankara'da müdür ve müdür yardımcısı listelerini oluşturup idarelere dayatan kişilerdi . 
 
Fetöcü bu ekibi sendika genel merkezinde bir kişinin koruyup kolladığı , bunların açıklarını kapattığı konuşuluyor.
 
Sendika genel merkezindeki yöneticinin bu Fetöcü ekibe sahip çıkmak zorunda olduğu konuşuluyor .
 
Çünkü sendikadan bu ekibi kukla gibi yöneten kişinin , pis işlerini Ankara'da bu ekibe yaptırdığı biliniyor . 
 
Sendika genel merkezindeki kuklaları oynatan kuklacının , Bakanlıkta istemediği bürokratları bu ekip üzerinden yıprattığı, haberler yaptırdığı artık Ankara'da ayyuka çıkmış durumda .
 
Fetö'den açığa alınan kuklalardan Fahmettin Aydın hiç üzülmesin , Mustafa KIR'ın oğlunu Fetö'den ipten alanlar , senin Bylock konunu da çözerler . 

Haberin devamı için Tıklayınız

Kaynak: http://www.mebdenses.com/haber/53/mebin-pictonlar-cetesi-fetocu-cikti.html
banner182
Son Güncelleme: 14.10.2016 22:37