banner374
10 Nisan 2015 Cuma 15:01
MEB Onaylı Bilgisayar Programcılığı Eğitimi

MEB Onaylı Bilgisayar Programcısı Olanakları

KPSS Sınavına girilmiş olsa bile bir çok kadroda "M.E.B.'dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak" şartı aranmaktadır. Ayrıca MEB onaylı olduğu için sertifikalar, tüm resmi kurumlarda geçerlidir. Öğrencilerin mezuniyetleri ile verilen Bilgisayar Programcısı Sertifikası özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur. Devlet memurluğu alım sınavlarında da geçerlidir. Bilgisayar İşletmenliği Eğitim Kursuna katılma koşulu olarak en az İlköğretim mezuniyeti aranmaktadır.

Dersleri, yer ve zaman problemi yaşamdan, ek birçok maliyetten kurtularak, teknolojinin verdiği imkanlarla çok makul bir maliyetle göreceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alınan özel izinlerle verilen online dersler sayesinde alınan sertifika ile getirdiklerini web sayfamızdan detaylı inceleyebilir, öğrenci danışmanınızın, formu doldurmanız ile size dönüşü neticesinde detayları birlikte belirleyebilirsiniz.

Mezunlar, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili konularda resmi kuruluşların veya özel sektörde çeşitli firmaların bilgi işlem merkezlerinde teknik destek elemanı olarak görev alırlar.

banner182
Son Güncelleme: 10.04.2015 15:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol