banner374
08 Şubat 2016 Pazartesi 09:54
MEB SAHTE DİPLOMA ŞEBEKESİNİ BULMALIDIR
 Milli Eğitim Bakanlığı yıllarca sahte diploma ile öğretmenlik ve yöneticilik yapan öğretmenler hakkında soruşturma açarak , sahte öğretmenlere görevden el çektirdi. Milli Eğitim Bakanlığına sahte diploma ile giren öğretmenlerin arkasındaki güçler ve bu sahte diplomaları basan şebeke kimlerdir ? Milli Eğitim Bakanlığı'nın sahte diplomalı öğretmenleri konuşulurken , perdenin arkasındaki bu tezgahları çeviren kişiler hiç konuşulmuyor ve gündem olmuyor .

Milli Eğitim Bakanlığındaki sahte diplomaların diğer Bakanlıklarda da olması ihtimali çok yüksek... Öğretmenlere sahte diploma düzenleyen şebkenin Pkk terör örgütü ile alakası var mı ? Yada illegal bir örgütle alakası bulunuyor mu ? Bakanlığın sahte diplomalı öğretmenlere bu diplomaları temin eden şebekeyi ortaya çıkarıp ilan etmesi gerekiyor .

Aynı şekilde diğer Bakanlıklarda da sahte diplomayla işe giren memurlar olup olmadığının araştırılması ve kamuoyuyla paylaşılması gerekir. Asıl mesele perdenin önündeki kuklaları değil , perdenin gerisindeki kuklacıyı vurmakta...

 Kamudanhaber.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol