banner374
06 Eylül 2016 Salı 11:31
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a Açık Çağrı
 Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı öğretmenler 1 Eylül 2016 tarihinde seminer çalışmalarına başladılar. Öğretmenlerin mesaisinin başlamasıyla birlikte benzer şikayetler yine gelmeye başladı. Bir çok okuldan bizlere ulaşan eğitimciler kamudan haber yayını yapan bir çok internet sitesine erişemediklerini belirtiyorlar.

 Öyleki aralarında kamugundemi.com, memurlar.net, kamudanhaber.com, kamuajans.com, mebpersonel.com, ogretmenx.com, gazetekamu.com, ajanskamu.com, kamusaati.com, kamupersoneli.com gibi bir çok internet sitesine erişemediklerini belirtiyorlar. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz bu konuya özen göstermelidir. Zira 15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesi için özel televizyonların yanısıra şuanda MEB'de yasaklı olan tüm siteler dahil üstün bir çaba ile anbean olayları tüm Türkiye ile paylaşarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Öyleki kamugundemi.com açıldığı günden bu yana 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından 2 günde 1 milyon tekil ziyaretçiye kadar ulaşmıştır.

Sayın Bakana bir kez daha buradan çağrı yaparak bu sansür uygulamasının önüne geçmesini beklediğimizi belirtmek istiyoruz. Basın halkın müşterek sesidir! Bu sesi kısmayınız!

KamuGündemi.com 


banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol