banner374
14 Şubat 2015 Cumartesi 00:21
Örnek İlçe Milli Eğitim Müdürü'nün Eğitime Katkısı

   Hatay ili Altınözü ilçesinde 2014 yılında Nisan ayında Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne  Müdür Vekili  olarak göreve başlayan Mehmet GÜNER’in kısa zamanda yaptığı çalışmalar takdirleri topluyor.

   GÜNER; göreve geldiğinden bu yana vaktinin büyük  bir bölümünü köy okullarını ziyaret ederek yerinde incelemeler yaparak geçiriyor; okulların sıkıntı ve ihtiyaçlarını yetkililerden dinledikten sonra  kısa zamanda ihtiyaçlarını gideriyor.

   İlçe belediye başkanı ve hayırseverlerin desteğiyle yarıyılda “Her karneye bir kitap” sloganıyla ilçede bulunan tüm öğrencilere karne gününde toplamda 14.000 adet hikaye kitabı dağıtıldı.

   Ardından yine aynı süre içerisinde ilçedeki tüm okullara;fotokopi makinesi, temizlik ve sarf malzemeleri dağıtıldı. Her gün köy okullarını ziyaret eden GÜNER; bir çok okula bilgisayar ve projeksiyon kazandırdı. Mebpersonel olarak başarılı çalışmalarından dolayı Mehmet GÜNER’i kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.Bu çalışmaların örnek olmasını bekliyoruz.

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 13.02.2015 20:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Öğretmen 2 yıl önce

makam koltuğunda oturmayı bırakıp sahada hizmet peşinde yanıp tutuşan müdürler ve makam sahibi yetkililer var olduğunda bu ülkede eğitim ayağa kalkar!

Avatar
o proje il memin idi 2 yıl önce

Osman bey zamanında il genelinde yaklaşık üç yüz bin öğrenciye her dönem karne ile birlikte bir kitap dağıtımı yapılırdı

Avatar
Tuna 1 yıl önce

Tek kelimeyle mükemmel bir insandir kendisi. Bi kac yil da olsa calisma firsatim oldu kendisiyle. Allah yolunu hep açık etsin. Hem müdürüm olarak hem de bir abim olarak saygım ve sevgim sonsuzdur kendisine.