banner374
16 Nisan 2016 Cumartesi 22:35
Sergi Açılışında Bir Araya Geldiler


İstanbul’un Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ , bazı ilçelerin Milli Eğitim Müdürleri ve Egitim Bir Senin İstanbul Şube baskanlarindan sadece  4 Nolu Şube Başkanı  Talat YAVUZ sergi açılışında bir araya geldiler.

Kadıköy Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve kursiyerleri tarafından hazırlanan "Sırdan Sırmaya Mevlana ve Selçuklu Medeniyeti Çini ve Geleneksel El Sanatları Sergisinin Açılışı" 15 Nisan Cuma Günü saat 14:00 te Beylerbeyi Sarayında İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ' nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Cuma günü yapılan sergi açılışına Kadıköy Kaymakamın Birol KURUBAL, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt NUHOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni getirilen Ali Rıza AKA, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin YILMAZ, Tuzla ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil SARICInın yanı sıra ayrıca  Eğitim Bir Sen 4 Nolu Şube Başkanı Talat YAVUZ  da katıldı.

"Sırdan Sırmaya Mevlana ve Selçuklu Medeniyeti Çini ve Geleneksel El Sanatları Sergisi " çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

 

 

banner182
Son Güncelleme: 17.04.2016 11:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol