banner374
20 Ağustos 2015 Perşembe 10:56
Suriyeli Öğretmen Geliyor
 Grihat'ın haberine göre Suriye’li öğretmen adaylarının başvurularını 10-21 Ağustos tarihleri arasında yapması gerektiği belirtiliyor. Sosyal paylaşım sitelerinde özellikle atama bekleyen öğretmen adayları tarafından adaletsizlik olarak tepkilerini göstedikleri ilan paylaşım rekoru kırıyor. Suriye’li öğretmen adaylarının başvurularını Yabancılar Şubeler Müdürlüğü’ne yapmaları isteniyor. Suriyeli öğretmen başvuruları 10-21 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Suriyeli öğretmen başvurusunda "Öğrenim Belgesinin aslı ya da fotokopisi ve Yabancı tanıtım Belgesi Fotokopisi" gibi belgeler isteniyor.


MEB, Suriye’li öğretmenleri Suriyeli öğrencilerin eğitiminde görevlendirecek. Öğretmenler kamplarda ikamet eden ailelerin eğitim gören çocuklarını eğitecek. Kamplarda öğretmenlik yapacak kişilerin seçileceği Suriyeli öğretmen başvuruları 10-21 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacak. Suriyeli öğretmen olarak çalışanlara ücretli öğretmen statüsünde görev veriliyor. MEB geçtiğimiz yılda Suriyeli öğretmen alımı yapmıştı.


banner182
Son Güncelleme: 20.08.2015 10:57
Anahtar Kelimeler:
suriyeli öğretmen geliyor
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
atama bekleyen şirin felsefeciler 1 yıl önce

geçenlerde şu malum müsteşar efendiye doğum günü yalakalığı yapan felsefeciler vardı çağırın onları gelsinler bu durumu da şirince izah etsinler!