banner374
13 Mayıs 2015 Çarşamba 19:40
Yetkili Sendika Belirlemede İlk Mutabakat Metni Sakarya'dan
2015 Yetkili Sendika belirlemesi için Türkiye genelinde sayımlar başladı   20 Mayıs 2015 tarihine kadar sürecek sendikalı personel sayımına göre  yetkili sendika belirlenecek. Bu kapsamda ilk mutabakat metni  Sakarya'nın Ferizli İlçesinden geldi. 

  Sakarya Ferizli'den gelen mutabakat metninen göre   Egitim çalışanların yetkili sendikası  122  üye ile Eğitim Bir Sen Oldu . Türk Eğitim Sen  48 Eğitim Sen ise 3 üye  Eğitim İş ise 2 de kaldı . 


20 Mayıs'a kadar sürecek olan yetkili sendika belirleme formlarını destek@mebpersonel.com adresine gönderilmesi halinde bu sayfada yayınlanacaktır.

Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı  Ramazan Çakırıcı Twitter adresi üzerinden "An itibarı ile 13 ilçeden gelen mutabakat metinleri sonuçlarına göre Eğitim Bir Sen 1155, TES 446, ES:76 " şeklinde açıklama yaptı.


Sakarya Ferizli İlçesi   Yetkili Sendika Belirme  Tespiti Toplantı Tutağı
banner182
Son Güncelleme: 13.05.2015 19:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fatih 2 yıl önce

Lanet olsun ogretmen olmaktan utaniyorum

Avatar
aferin 2 yıl önce

aferin gecin sarı sendikaya bu sene o yuzde 3 u de bulamayacaz sayenizde ama haktır bu kadar kör olunmaz vermesinler zam falan size haktır.

Avatar
sarıveliler 2 yıl önce

sarıveliler ,karaman ebs.95 tes.27

Avatar
yetkilimi sahtekarmı 2 yıl önce

yeni atanan din kültürü öğretmenimize niye ebseye üye oldunuz dedim. tayinlerde yardım ediyorlarmış dedi :))) böyle sahtekarlıkla yetkili olan sendika memuru anca hükümet karşısında ezdirerek milletvekili olurlar.

Avatar
matematik özel ders 2 yıl önce

ebs sendika mıda?