banner374
02 Kasım 2015 Pazartesi 21:44
Yusuf Tekin: İl İl Dolaşarak Öğretmenlerimizi Dinliyoruz
Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sayın Doç. Dr. Yusuf TEKİN, kısa bir selamlama konuşmasının ardından 2013 yılından bu güne Milli Eğitim Müsteşarı görevinde bulunduğunu il il dolaşarak değerlendirme toplantıları yaptıklarını, eğitim ve öğretim faaliyetleri ile ilgili öğretmenlerimizi dinlediklerini dile getirdi. “Kendi çocuklarımızın gelecekleri ile ne kadar ilgileniyorsak, bize emanet edilen bu çocukların gelecekleri ile de o kadar ilgilenmemiz gerekiyor. Kendi çocuklarımız için reva görmediğimiz bir şeyi başkasının çocuğuna da reva görmememiz gerekiyor.” dedi.

  Milli Eğitim Bakanlığının çalışmaları hakkında bilgi vermesinin ardından sözü öğretmenlere bıraktı. Öğretmenlerin MEB ile ilgili sorularına açıklık ve samimiyetle cevap vererek hiç bir soruyu geri çevirmedi. 


MEB MÜSTEŞARI SAYIN DOÇ.DR.YUSUF TEKİN’DEN ENERJİSA BANDIRMA FEN LİSESİ’NE ZİYARET

       “Bandırma İlçe Eğitim Yöneticileri Toplantısı” nın ardından Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sayın Doç.Dr.Yusuf TEKİN, MEB Müşaviri Ercan DEMİRCİ, MEB Strateji Geliştirme Başkanı Veysel ERDEL, Balıkesir Milletvekili Sema KIRCI, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ ile birlikte Enerjisa Bandırma Fen Lisesi’ne bir ziyarette bulundu ve öğretmenlerle bir süre sohbet ederek sorularını samimi bir şekilde cevaplandırdı. Öğrencilerle ve özellikle görme engelli öğrenci ile görüştü ve öğrencileri gelecekte iyi yerlerde görmek istediğini dile getirdi.

       
 Öğretmen ve öğrencilerle fotoğraf çekiminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sayın Doç.Dr.Yusuf TEKİN’in Balıkesir ziyareti sona erdi.

banner182
Anahtar Kelimeler:
Yusuf Tekin
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
öğretmnen 1 yıl önce

öğretmenlerin ek göstergesi 3600 olacak mı?

Avatar
Yüksekova 1 yıl önce

hakkariye de bekleriz.

Avatar
24+59 1 yıl önce

sayın müsteşarım şube müdürlüğünde yaptıklarınızı biliyoruz ve takdire şayan bularak teminat kabul ediyoruz ve 4 gözle yolunu bekliyoruz