banner374
15 Eylül 2015 Salı 15:26
2015 Öğretmen atama taban puanlarının açıklanması bekleniyor

  2015 Öğretmen atama taban puanlarının açıklanması bekleniyor Öğretmen atamaları taban puanları 2015 için MEB'den açıklama geldi. MEB öğretmen atama taban puanları 2015'e ilişkin atama.meb.gov.tr'ye bilgi notu düştü.    

Öğretmen atama taban puanları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtı için gözler MEB'de. Bugün öğretmen atama sonuçlarını açıklayan MEB, atama.meb.gov.tr'deki sorgulama sayfasına da öğretmen atama taban puanlarına ilişkin bilgi notu düştü. MEB açıklamada, "Minimum puanları içeren sonuçlar daha sonra yayınlanacaktır" dedi. Ancak öğretmenatama taban puanları 2015 ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt verilmedi.


Öğretmen atamaları taban puanları tam listesi yakın bir tarihte MEB İnsan Kaynakları sitesi atama.meb.gov.tr'den açıklanacak. Eylül 2015 öğretmen atama taban puanları tam listesi açıklanır açıklanmaz kamudanhaber.com'da olacak.

ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2015 öğretmen atama sonuçları MEB'in atama sonuçları sayfası atama.meb.gov.tr'den açıklandı. Öğretmen atama sonuçları sorgu ekranına öğretmen atama taban puanlarıyla ilgili de not düşüldü. banner182
Son Güncelleme: 15.09.2015 15:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
yapacağınız işi 1 yıl önce

kamudanhaber.com kısmını silmeyi unutmuşsunuz copy paste ciler...

Avatar
Ilk mat 1 yıl önce

Ilk mat ta son atananın sıralamasını nasıl öğrenebilirim acaba

Avatar
Oy. Yok 1 yıl önce

atama yoksa oy yok