banner374
29 Haziran 2015 Pazartesi 13:14
2015 YILI LİSE TABAN PUANLARI VE KONTENJANLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
   2015 Yılı lise taban puanları ve kontenjan sayıları... Teog sınav maratonun bitiminin ardından şimdi sıra Liselere yerleşme mevzusuna geldi.Öğrenciler ve velilerin gözleri liselerin taban puanları ve kontenjan sayılarının ne kadar olduğunda.Bu haberimizde Lise Kontenjan Sayılarının ne kadar olduğu ve Liselerin taban puanlarının durumlarını öğrenebilisiniz. Merak Ettiğiniz Yerleşme ve Puan durumları haberlerini mebpersonel.com takip edebilirsiniz.205 Yılı lise Taban puanlar ıve kontenjan sayıları için haberin devamına bakabilirsiniz...

2015 YILI LİSE TABAN PUANLARI VE KONTENJANLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TEOG Sonuçları Açıklandı Gözler 2015 Lise Taban Puanlarında

Daha iyi bir lise hayali kuran 8. sınıf öğrencileri merkezi ortak sınavlara yani TEOG sınavına giriyorlar. TEOG’dan alınan puanlar ile yaz döneminde lise tercihleri yapılacak. Böylesine önemli bir süreçte okulların taban puanları ile yüzdelik dilimleri en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler de kpsshaberleri.net olarak öğrencilerimize bütün liselerin yeni puanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

2014 2015 Lise taban puanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Unutulmamalı ki, başarılı bir okul tercihi doğru meslek ve isabetli gelecek kararı için en önemli noktalardan biridir.  
Mebpersonel // Özel Haber


banner182
Son Güncelleme: 29.06.2015 09:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
liseli. 1 yıl önce

ulaşabilecek link yok ??

Avatar
sena 8 ay önce

bu ne ya nasıl biyer