banner374
15 Eylül 2016 Perşembe 13:27
2016 KPSS Alan Sınavı  ÖABT Branş Sıralama Robotu

 2016 KPSS Alan Sınavı Branş Sıralaması (ÖABT 2016) 2015 Kpss sonuçlarının açıklanmasıyla  birlikte puanlarını öğrenen atama bekleyen öğretmenler Kpss puanlarına göre branşlarında kaçıncı sırada olduklarını öğrenmek için öncelikle Ösym  sıralama formuna göre kaçıncı sırada olduklarını öğrenmeleri gerekiyor. e atama bekleyen öğretmenler sözleşmeli öğretmenlik mülakat başvuruları sonucu mülakatlara pazartesi gününden itibaren girmeye başlayacak   fakat şuana kadar ÖSYM tarafından kpss alan sınavına göre puan sıralaması açıklanmadı .

Mebpersonel.com olarak siz değerli öğretmenler için hazırlamış olduğumuz Kpss branş formu sayesinde Kpss Puanınızı sisteme girerek oluşacak veri merkezinde oluşacak puanlara göre kendi alanınıza ait olan sıralamanızı öğrenebileceksiniz.

Mebpersonel.com olarak geçirsiz girişlerin yapılmaması için de ip kontrol sayesinde tek ip'ten sadece bir giriş yapılacaktır.

Kpss puanınızı aşağıda ki forma kaydetikten sonra Sıralamanızı  Sayfa altında ki sıralamanı öğren  formu ile öğrenebilirsiniz.


Öğretmen Adayları: UNUTMAYALIM, sıralama robotunu paylaşarak ne kadar çok adayın puanını eklemesini sağlarsak o kadar gerçek sonucu yaklaşırız!

Mobil girişlerde ekranı tam çıkmayanlar masaüstü görünümünden tam olarak görebilirler


banner182
Son Güncelleme: 18.09.2016 02:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Muallime 3 ay önce

Okul oncesi öğretmenliği neden yok?

Avatar
Aleyna 3 ay önce

Sacmalamayin artik osymnin gorevini siz mi ustlendiniz hem boyle bi siralamanin guvenirliligi sifir bunlarla ugrasacaginiza osmye herkes baski kursun sikayet etsin hukukimi haklarini arasin resmi kurumlardan bekledigimizi yaniti bi web sitesi bize veremez herkes isini ve gorevini yapsin

Avatar
Okuloncesi neredr 3 ay önce

yok

Avatar
Fatma 3 ay önce

neden okul öncesi öğretmenliği yok branşlarda?

Avatar
gözde 3 ay önce

okul öncesi öğretmenliği de alan sınavına dahil ama robotta yok :)

Avatar
Vatandaş 3 ay önce

Ne günlere kaldık..

Avatar
Vbey 3 ay önce

İş başa düştü.kendi sirani kendin bul :)
Gerçekten yaziklar olsun

Avatar
hayati 3 ay önce

100den büyükleri kaydetmeme seklinde bişey eklenebilir. numara dogru mu diye kontrol etmiyor. mat branşında noktasız biri kaydetmiş mesela 5 6 basamakli