banner374
29 Ekim 2015 Perşembe 09:16
Bankalar bugün açık mı, EFT ve havale yapılır mı? 29 Ekim 2015
  Bugün bankalar açık olacak mı, işlem yapılıyor mu, bugün eft yapılır mı, 29.10.2015 bankalar açık mı, 29 ekim 2015 bankalar açık mı, 29 Ekim EFT havale işlemleri aksamadan yapılacak mı? Bankalar bugün açık mı? Banka şubeleri 29 Ekim 2015 günü açık mı? Bankalar arası EFT ve havale işlemi yapılıyor mu, bugün bankalar açık mı, ziraat bankası bugün açık mı, halk bankası bugün açık mı? 29 Ekimde bankalar açık mı, denizbank ve vakıfbank bugün açık mı, bankalar 29.10.2015 tarihinde açık olacak mı? vatandaşlar bankacılık işlemlerini cumhuriyet bayramı tatilinde yapabilecek mi? Bugün bankalar açık olacak mı? Cumhuriyet bayramı tatilinde bankalar açık mı? EFT ve havale işlemleri yapabiliyor muyuz? Bugün bankalar açık mı? Ankara'da İstanbul'da açık banka şubesi var mı? Bankalar bugün tatil mi? Bankaların tatili ne kadar sürecek?

 Ziraat Bankası, Halk Bank, Deniz Bank, Vakıfbank ve diğer büyük bankalar bugün açık olacak mı? Bankalar 29 ekim 2015 perşembe günü açık mı? Bankalarda eft ve havale işlemi yapılabiliyor mu? Bugün mobil bankacılık aktif olarak kullanılabiliyor mu? Bankacılık işlemleri bugün sıkıntısız bir şekilde halledilebiliyor mu? Bugün gönderdiğim para ne zaman gönderdiğim kişinin hesabına geçer? 

 Bankalarda EFT ve havale işlemleri yapılabiliyor fakat tatil nedeniyle işlemlerinizin sonucunu geç alıyorsunuz, başka birine gönderdiğiniz para tatil bitiminde yani 2 kasım salı günü gönderdiğiniz kişinin hesabına geçecektir.

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol