banner374
24 Kasım 2012 Cumartesi 19:33
Başbakan , öğretmenler heyetini kabul etti
 Kabulde konuşan Başbakan Erdoğan öğretmenlere şükran ve minnetlerini sunduğunu belirterek, "Bu ülkenin Başbakanı da olsam şahsım öğretmenlerimin nazarında öğrenciyim" dedi. 

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: "Son yıllarda öğretmenlik mesleği bütün kutsiyetlerden arındırılarak ülke gündeminde yer alıyor. Eğitime her zaman bütçeden en fazla payı verdik. İktidara geldiğimiz zaman satın alma gücü neyse şimdi nedir. Bunun değerlendirilmesi iyi yapılmalı 10 yıl önceki satın alma gücüyle şimdiki satın alma gücünün olumlu istikamette arttığını göreceğiz. Öğretmenlerimizi kendi kadderlerine terk etmemiz söz konusu dahi olamaz. Yaklaşık 350 bin öğretmen atadık. Bu kadar kısa sürde yapılan atamalar cumhuriyet tarihi rekorudur" Erdoğan konuşmasının ardından öğretmenlerle görüş alış verişinde bulundu.
banner182
Son Güncelleme: 24.11.2012 19:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
TÜRKÇECİ 4 yıl önce

türkçeci ömrünün hiç bir döneminde karşısında olduğu sistemle işbirliği yapmaya tenezzül etmeyen insan” tipini temsil eder. türkçeci kendini ısıran köpeği beslemeyen” bir tiptir. ve zalimlere rest çeken cesur yürek”tir. türkçeci gizli mahfillerin düşmanıdır. haksızlığa, uğursuzluğa ve zulme boyun eğmez.alan değişiklği adaletsizliğini herkesxe anlatmaliyizzzz