Öğretmen Atamaları:
Branşlara Göre Kpss'ye Giren Öğretmen Sayısı

 2012 Kpss  Branş Bazından Puan Sıralamasının  Meb tarafından açıklanmasındna sonra mebpersonel.com olarak 2012 Kpss Branş Bazında Sıralama Öğrenme  Formuna göre 0 puan baz alınarak Branşlar bazından 2012 Kpss ye girmiş  aday sayılarını sizler için derledik.


Türk dili ve Edibayatı  22.583   kişi ile  Alanında Sınava Giren öğretmen sayısı ile en üst sırada yer alıyor . 
 

Sosyal Bilgiler , Sınıf öğretmenliği , Beden  Eğitimi öğretmenliği , Türkçe İngilizce , Tarih , okul Öncesi , Fen VE Teknoloji gibi bölümler de  sınava giren öğretmen sayılarına göre üst sıralarda yer aldı.Meb Tarafından Yayınlanan 2012 Kpss Branş Bazında Puan Sıralamasına Göre Mebpersonel.com tarafından Alfabetik Sıraya göre  0 taban puanı alınarak  branş bazında Kpss sınava giren  öğretmen sayıları tablosu


2012 Ağustos Öğretmen Atamaları Bilgi Paylaşma Facebook Sayfası www.facebook.com/ogretmenatama  takip edebilirsiniz    

www.mebpersonel.com
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hasan ali 8 ay önce

her okulda en az bir tane bilişim öğretmeni olmalı.çünkü çağımız bilişim çağı.bir çok insan bilişimi verimsiz olarak kullanıyor.bu durum toplumumuzun aleyhinedir

Misafir Avatar
sinem @sınıf 10 ay önce

bekle sennnn ruyada gorursun

Misafir Avatar
Bilişimci 12 ay önce

bilişim dersleri sonunda zorunlu 3 yıldır alım yapılmıyodu inşallah bu sene en az 2000 alım olur..

Misafir Avatar
yuksel yuksel 1 yıl önce

bizler boşuna mı eğitim fakültesi okuduk öğretmen olmaya uğraştık? nedense hep suçlu biz olduk devletin hala bir planlama yapamaması ne kadar utanç verici bir durum. hayatımız mahvoldu ben 4 yıldır atama bekliyorum daha kaç yıl bekleyeceğim? bunca yılımı verdikten sonra bana 'sende öğretmenlik yapmayıver başka işlere bak' diyenler bu ayıp benim değil bunuda bilsinler.

Misafir Avatar
10 YILDIR ATANAMAYAN BİRİ... 1 yıl önce

bunca atanmayı bekleyen eğitim fakültesi edebiyat öğretmenliği bölümü beklerken-sormaya ne hacat ama-neden bölümlere formasyon veriyorsunuz(!)tabi maksat donanımlı işsizler yetiştirmek değil mi,yani üniversite mezunu olmak önemli olan zaten herkes de beynini güzelleştirmeye gidiyor üniversiteye:işe girmesek de olur,paraya ihtiyacımız ,babamız çok zengin bakar bize hatta evlenmek gibi çocuk sahibi olmak gibi durumlar atanamayanlar için elzem de değil çünkü onlar atanamamişlar,ötekileştirildi(!)

Misafir Avatar
gökhan bal @ali koç 2 yıl önce

ben 2000 den beri boşum arkadaş.

Misafir Avatar
edebiyatçı @zeynep 2 yıl önce

geçen sene 27000 civarı edebiyatçı sınava girdi. bu sene 10000 tanesi kayıp..

Misafir Avatar
imkansız @okul öcesi 2 yıl önce

sınıf 1000 alım imkansız arkadaşım 50 bin norm fazlası öğrt var şuan meb te çalışan.napıcaklar okadar boş oturacak sınıf öğrtmenını.bu alım sayısı hayal sadece.diğer branşlar artar sadece ama sınıf düşecek bu kesin bişey.

Ahmet Gündoğdu: Öğretmen Atama Sayısı 50...
Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu TV NET Kanalında Konuştu.

Haberi Oku