banner374
13 Eylül 2015 Pazar 14:26
Dershane Öğretmeninin Mağduriyetleri İçin Kurs Formülü

Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) dershanelerin kapatılmasıyla ilgili düzenlemeyi iptalinin ardından dershane öğretmenleri için yeni bir formül bulundu.
 Dershane öğretmenleri, MEB’nin destekleme ve yetiştirme kurslarında görevlendirilebilecek. Kadrolu öğretmenlerden yeterli başvuru olmadığı takdirde ‘ücretli’ öğretmen statüsüyle kurslarda görev almak isteyen dershane öğretmenleri, il ve ilçe komisyonlarına başvurabilecekler. 

banner182
Son Güncelleme: 13.09.2015 14:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali 1 yıl önce

resmen dalga geçiyorlar.

Avatar
vatandaş 1 yıl önce

meb kurslarda dershane deneyimi olan öğretmenlere görev vererek hem onların maduriyetini gidermeli hemde öğrenciler için daha etkili kurs düzenlenmiş olmalı.aksi halde merdiven altı dershaneler velileri soyacaktır.neticede kapaltılan dershane öğretmenleri de ev geçindirecek-çocuklarına ekmek götürecek

Avatar
Mevlüt İhsan Taş 1 yıl önce

Nabi Avcı ve Tekin sizi Allah kahretsin size hakkımız haram olsun.siz zekası kıt iki insansınıf. Siz dersane öğretmenlerini ne sanıyorsunuz.buz sizin köpeğini değiliz. Bulduğunuz çözüm Batsın alçaKlar. Takviye kurslarına meb deki öğretmenler başvurması ücretli dersane öğretmeni alacakmislar.sizde ar namus haysiyet insanlık kalmamış. Ulan bizi işsiz biraktinİz şimdi dalga geçiyorsunuz. Kursunuz Batsın haysiyetten yoksun insanlar.ulan ölürüm yinede o kursta çalışmam. Ulan Adile öteki dünyada iki elimiz yakanizdadir.

Avatar
işşiz kalan dershaneci 1 yıl önce

işşiz kaldık kandırıldık sigortasız güvencesiz ekmeksiz aşsız kaldık insanlardan utanıyorum hala iş arıyorum iş!!!!!!!!!!!!!!!!