banner374
05 Aralık 2014 Cuma 21:11
Ek Öğretmen Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
 Ek öğretmen atamaları ne zaman açıklanacak? 40 bin öğretmen atamasından geriye kalan boş kontenjanlara ek öğretmen ataması yapılması için Milli Eğitim Bakanlığı başvuruları 1-5 Aralık arasında aldı. Başvurular bugün sona erdi. 358 öğretmnenin atanacağı bu ek atama için herkes sonuçların açıklanacağı günü merakla bekliyor.

Peki ek öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Ek öğretmen atamalarında sonuçlar ne zaman ilan edilecek? 358 öğretmen atamasının sonuçları ne zaman açıklanacak? Aralık ayı öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? 2014 ek öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Bu konuda herhangi bir açıklama yapılmasa da sonuçların yakın zamanda açıklanması beklenmektedir.

Ek öğretmen atama sonuçları mebpersonel.com da. Daha önceki öğretmen atamalarında olduğu gibi bu öğretmen alımlarında da mebpersonel.com olarak öğretmen atama sonuçlarını yakından takip ederek ek öğretmen atama sonuçları knusunda hızlı bir şekilde sizleri bilgilendireceğiz.

Şimdiden atanacak olan öğretmen adaylarımıza hayırlı olsun.

MEBPERSONEL.COM
banner182
Son Güncelleme: 05.12.2014 21:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
din 2 yıl önce

aldiginiz ayrim yaptiginiz adamlar meraktadir biler merak etmiyoruz zaten ülkenin tarihçiye ihtiyacı yok dinciler baksinlar

Avatar
Müzik 2 yıl önce

türk kültürünü müziği öğrensin çocuklar ocakta 700 müzik öğretmenlerine verilsin vazife bizi bekler

Avatar
resim 2 yıl önce

15 bin atamada 500 resim alınsın mebe

Avatar
fen 2 yıl önce

en az 2000 atama istiyoruzzzzzzzzz