banner374
07 Ocak 2016 Perşembe 09:28
Eş Durumu Tayinleri 2016
  Milli Eğitim Bakanlığı 2016 yılı eş durumu sebebiyle tayin isteyecek öğretmenlerin MEBBİS üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Özür Grubu atamalarında başvurular 7 Ocak'ta yani bugün başlıyor ve 13 Ocak çarşamba günü sona eriyor. 


Eş özrüne bağlı olarak tayin isteyecek öğretmenlerin yapması gereken işlemler öncelikle bakanlığın başvuru ekranını açmasını beklemek olacak. 2016 yılı Ocak ayı eş özrüne bağlı yer değiştirme işlemleri için MEB tarafından MEBBİS üzerinden başvuru ekranı gün içerisinde açılacak ve aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceksiniz.

2016 OCAK AYI EŞ DURUMU TAYİNLERİ BAŞVURU EKRANI-ÖZÜR GRUBU TIKLAYINIZ
(Başvuru ekranı açıldığı an bağlantı aktif hale gelecektir, yenileyiniz)

Başvuruların 6 gün içerisinde yapılması gerekiyor. MEB, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü duyurusuna göre 13 Ocak'ta başvurular için MEBBİS ekranı kapatılacak. 7-13 Ocak arası gerçekleştirilecek işlemler ön başvuru niteliğinde olacak. Takvimde birinci aşama(1. aşama) olarak belirtilen bu kısım için MEBBİS başvuru ekranı 6 gün açık kalacak.

Özür Grubu atamalarında ikinci aşama, tercih süreci, atamalar ve daha sonrasında yapılacak işlemler için gerekli bilgileri Mebpersonel.com'u takip ederek bulabileceksiniz.

Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Anahtar Kelimeler:
durumu tayinleri 2016
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol