banner374
10 Haziran 2015 Çarşamba 19:06
İl dışı MEBBİS Başvuru Ekranı Girişi İçin Tıklayınız

  İl Dışı yer değiştirme başvuruları sayfası açıldı. Mebbis girişi yapıldıktan sonra başvurular kısmında il dışı yer değiştirme başvuru linki tıklanıp il dışı yer değiştirme başvuruları yapılabiliyor. İl dışı yer değiştirme başvuruları 16 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek.


İl Dışı Öğretmen Atamalarında Başvurular MEBBİS Üzerinden Alınacaktır. Alt Tarafta Verecek Olduğumuz Linkten 2015 Yılı İl Dışı Atama Başvuru Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

İL DIŞI YER DEĞİŞTİRME ATAMALARI BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZİl Dışı Tercih Kontenjanlarına ve Tercih Robotuna ulaşmak için ise alt tarafta verecek olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz.

İl Dışı Yer Değiştirme Tercih Robotuİl Dışı Yer Değiştirme Atamaları Tercih Kontenjanları


  İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları 16 Haziran'da sona ereceğini söylemiştik. Bizler de 16 Hazirana kadar olan süreçte mebpersonel editörleri olarak MEBBİS ve Yer değiştirme ilgli tüm haberleri takip edip sizlere anlık olarak duyurmaya çalışacağız. 2015 Yılı İl Dışı Yer Değiştirme başvurularını güncel olarak takip etmek için mebpersonel sitesindeki öğretmen atamaları ve yer değiştirme kategorilerinden bu konudaki haberlere tıklayabilirsiniz.

Mebpersonel // Özel Haber
banner182
Son Güncelleme: 10.06.2015 19:07
Anahtar Kelimeler:
Il Dışı
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol