banner374
10 Haziran 2015 Çarşamba 08:36
İl Dışı Tayin Başvuruları 2015

 İl Dışı Tayin Başvuruları 2015  İl dışı yer değiştirme başvuruları başlıyor.Bugün itibari ile başlayacak olan başvurular Haziran ayının 16'sına kadar devam edecektir.Bu süreçte geliceşek olan tüm haberleri ve olaylar "İl Dışı Yer Değiştirme Atamaları Başvuru Sayfası" adlı haberimizden güncel olarak takip edebilirsiniz. İl Dışı Yer Değiştirme Atama başvuruları için; Başvuruların nasıl yapılacağını ve hangi sitelerden yapılacağını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Mebpersonel Ekibi olarak sizlerinde başvurularını başarıyla, bir sıkıntı yaşamadan yapmanızı diliyoruz. İl Dışı Yer Değiştirme ile ilgili bilgiler için haberin devamına bakabilirsiniz...

İller Arası Atama Takvimi:
Başvuruları 10-16 Haziran 2015
Atamalar ise 18 Haziran 2015.
İlişik kesme işlemleri 19 Haziran 2015.


 
İl Dışı Öğretmen Atamalarında Başvurular MEBBİS Üzerinden Alınacaktır. Alt Tarafta Verecek Olduğumuz Linkten 2015 Yılı İl Dışı Atama Başvuru Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

İL DIŞI YER DEĞİŞTİRME ATAMALARI BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ ( LİNK AKTİF DEĞİLDİR, BAŞVURU EKRANI AÇILDIĞINA AKTİF OLACAKTIR)

İl Dışı Tercih Kontenjanlarına ve Tercih Robotuna ulaşmak için ise alt tarafta verecek olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz.

İl Dışı Yer Değiştirme Tercih Robotuİl Dışı Yer Değiştirme Atamaları Tercih Kontenjanları


  İl Dışı Yer Değiştirme Başvuruları 16 Haziran'da sona ereceğini söylemiştik. Bizler de 16 Hazirana kadar olan süreçte mebpersonel editörleri olarak MEBBİS ve Yer değiştirme ilgli tüm haberleri takip edip sizlere anlık olarak duyurmaya çalışacağız. 2015 Yılı İl Dışı Yer Değiştirme başvurularını güncel olarak takip etmek için mebpersonel sitesindeki öğretmen atamaları ve yer değiştirme kategorilerinden bu konudaki haberlere tıklayabilirsiniz.

Mebpersonel // Özel Haber
banner182
Son Güncelleme: 10.06.2015 08:37
Anahtar Kelimeler:
Il Dışı
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol