banner374
27 Mayıs 2015 Çarşamba 08:30
İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları Açıklanıyor 2015

 İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları Açıklanıyor.2015 Yılında Öğretmenlerin İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları 20-26 Mayıs tarihleri arasında alındı.Sonuçlar İse Milli Eğitimin Yer Değiştirme ve Atama takvimine göre bugün açıklanıyor.Tüm Türkiye Genelinde Açıklanmaya başlayacak olan sonuçları Mebpersonel.com sitemizdeki "İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları Tüm İller 2015" adlı haberimizden güncel olarak takip edebilir,sonuçlar açıklandığı anda alt tarafta verdiğimiz tablodan sonuçlara ulaşabilirsiniz.

20-26 Mayıs Tarihleri Arasında Alınan İl İçi Yer Değiştirme Başvuruları'nın Sonuçları Milli Eğitim'in Atama ve Yer Değiştirme Takvimin'de Mayıs Ayının 29'una Kadar Açıklanacağı ve Kesme İşlemlerinin 2015 Haziran Ayı'nın 15'inde Başlayacağı Belirtildi.
 

 
 
 Başvuru süreci tamamlanan İl İçi Yer Değiştirme Atamaları Milli Eğitim Yer Değiştirme ve Atama Yönetmeliğine göre yapılacak.Bu kapsamda Başvuruları Sadece 30 Eylül 2015 Tarihiyle bulundukları eğitim kuruluşlarında en az 3 yıl görev yapmış öğretmenler yapabildi. Tüm illerin Milli Eğitim Bakanlıkları yukarıda belirttiğimiz kriterlere uyup Başvuru Yapan Öğretmenlerin İl İçi Yer Değiştirme Sonuçlarını 29 Mayısa Kadar Açıklayacağı Milli Eğitim Yer Değiştirme ve Atama Yönetmeliğinde belirtilmiştir.


Alt kısımda verdiğimiz linkten Milli Eğitim Bakanlığı İl İçi Yer Değiştirme Sonuçlarına İl İl Açıklanmış Şekilde Ulaşabilirsiniz.Linkte Karşınıza Çıkan Tabloda Üstü KIRMIZI olarak Yazılmış İllere ("-O İlin Milli Eğitim Bakanlığı'nın Yer Değiştirme Sonuçlarını Açıkladığı anlamına gelmiştir-") tıklayarak ulaşabilirsiniz.Diğer İllerimiz Açıklandığı Anda Güncel Olarak Haberimize Eklenecektir.


 MEBPERSONEL EKİBİMİZ TARAFINDA, ALT TARAFTA VERECEK OLDUĞUMUZ LİNKTEKİ HABERİMİZ, SÜREKLİ OLARAK GÜNCEL TUTULACAKTIR. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIKLARI SONUÇLARI AÇIKLADIĞI ANDA HABERİMİZDE OLACAKTIR.

İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI 2015 (İL İL GÜNCEL LİSTE) ADLI HABERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Bu Haberin Tüm Hakları Mebpersonel.com Sitesine Aittir. Aktif Link ve Açık Kaynak Gösterilmediği Takdirde Hukuki İşlem Uygulanacaktır!

Mebpersonel.com // Özel Haber


banner182
Son Güncelleme: 26.05.2015 21:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol