banner374
20 Şubat 2014 Perşembe 19:40
Kaymakam'dan öğretmenlere
 Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek, Adilcevaz  Lisesi'nde öğretmenlere kitap okuma tavsiyesinde bulundu.

Adilcevaz Lisesi tarafından düzenlenen programa katılan Kaymakam Özbek, burada öğretmenlerle bir araya geldi. Özbek, toplantıda yaptığı konuşmada ilçenin eğitim düzeyini en üst seviyeye çıkarmak için çok çeşitli projeler geliştirdiklerini ve her hafta bir okuluda öğretmenlerle bir araya geldiklerini hatırlattı.

Öğretmenlerin motivasyonunu artırmak ve okulların son hallerini yerinde incelemek adına yaptıkları öğretmen toplantılarının çok faydalı olduğunu ifade eden Özbek, "Türkiye'nin büyüyüp gelişmesi sizin yetiştireceğiniz çocuklarımız, vatanına, milletine faydalı, saygılı, dürüst ve eğitimli olacaktır. Bu sebeple başta siz değerli öğretmenlerimizin bol bol kitap okuması ve öğrencilerinize de kitap okumayı sevdirmesi gerekiyor. Burada size okumanın faydalarını anlatacak değilim. İnanıyorum ki içinizde kitap okumayan öğretmen arkadaşımız yoktur" dedi. 

Konuşması sonrası öğretmenlerin sorunlarını dinleyen Özbek, okulun gelecek eğitim öğretim döneminde İmam Hatip Kız Lisesi olarak eğitim vermeye devam edeceği müjdesini verdi.

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 20.02.2014 19:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
evraka 3 yıl önce

evraktan başımızı bir kaldırsak

Avatar
nasihat 3 yıl önce

eğitimin öğretmenin drumunu bilmeyen varmı san kaymakam.....

Avatar
ahmet 3 yıl önce

ogretmenden kaymakama kitap okuma tavsiyesi.

Avatar
kenan 3 yıl önce

öğretmenlerin kitap okumadıklarını kim söyledi.

Avatar
hakkı @evraka 3 yıl önce

hay yaşa

Avatar
SELMA 3 yıl önce

dershane öğretmenleri̇ kpss ye gi̇rmeyecek.40 yaş üstündeki̇lerde kamuya alinacak.anladik ama bi̇zi̇m gi̇bi̇ i̇lk atama bekleyenlerdede 40 yaş sinirini kaldirin sinava gi̇rmeye raziyiz sayin başbakanim.duy sesi̇mi̇zi̇ lütfen