banner374
05 Haziran 2012 Salı 09:44
Kılıçdaroğlu  Ataması Yapılmayan  Öğretmenlerin Sorunlarını Gündeme Getirecek
 
SEVGİLİ ÖĞRETMENİM;
Bugün içinde bulunduğunuz zor koşullar; kazandığınız bir hakkı kullanamamanın vermiş olduğu kızgınlıkla yoğrulmuştur. Yarınlara umutla bakıp güzel ve aydınlık günlere kavuşmak bir yana, hâlâ en temel hak olan yaşama hakkını, insanca sürdürebilmenizi sağlayacak ekonomik ve sosyal koşullara sahip olmak için uğraşmaktasınız. Fakat tek başınıza verdiğiniz bu uğraş sizi sonuca götürememektedir.

Bu duruma son vereceğini iddia ederek yıllarca umut tacirliği yapan AKP Hükümeti, sorunları görmezden gelmekte, ataması yapılmadan yaşamına son veren öğretmenlere rağmen kılını kıpırdatmamaktadır.

AKP Hükümeti seçim meydanlarında söylediklerinde olduğu gibi, sizinle ilgili vaadini de aynı hızla unuttu. Fakat unuttuğu bir şey daha var;

Ataması yapılmayan öğretmenler bunu unutmayacak.

Ben Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU,  her zaman hakkını arayan öğretmenlerin yanında olacağım. Cumhuriyet Halk Partisi ataması yapılmayan öğretmenlerin yanında olacak. Geleceğimizi inşa edecek öğretmenlerimize, CHP iktidarında kazanılmış haklarını vermeyi bir borç biliyorum, bu sorunu birlikte çözeceğiz.

Aydınlık geleceğe, hep beraber yürümek dileğiyle…

KEMAL KILIÇDAROĞLU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ  
GENEL BAŞKANI 


banner182
Son Güncelleme: 05.06.2012 09:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol