banner374
14 Mart 2016 Pazartesi 11:15
MEB, 19 Şubat 2016 Aday Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri
Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) 2016 mart ayı(19 Mart 2016) tarihli MEB Aday Öğretmenlik- Asli öğretmenliğe geçiş sınav giriş yerleri açıklandı mı? MEB Aday Öğretmenlik sınav giriş yerleri çıktı alma, MEBBİS MEB Aday Öğretmenlik sınavı sınav giriş yerleri sorgulama sayfası aktif mi? 

Yukarıdaki ve benzer sorular MEB Aday Öğretmenlik sınavına girecek öğretmenler tarafından merak ediliyor. 2016 yılı MEB Aday Öğretmenlik sınav giriş yerleri MEB tarafından MEBBİS üzerinden açıklandı. Öğretmenler sınav giriş yerlerine MEBBİS üzerinden ulaşabiliyorlar ve sınav giriş yeri belgesi çıktısı alabiliyorlar.

2016 MEB Aday Öğretmenlik sınav giriş belgesi almak için mebbis.meb.gov.tr adresinden TC kimlik numarası ve şifre ile güvenlik kodunu da girerek giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra sol modülde bulunan rapor al butonuna tıklayarak 19 Mart 2016 tarihli MEB Aday Öğretmenlikyazılı sınavı sınav giriş belgesi edinilebiliyor.

MEB ADAY ÖĞRETMENLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav 19.03.2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Adayların sınav yönergelerini dikkatle okuması, sınav saatinden önce sınav salonunda olması gerekiyor. MEB Aday Öğretmenlik 2016 sınavı ile ilgili her şey bu ekranda olacak. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Mebpersonel.com / Özel Haber
 
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol