banner374
01 Eylül 2015 Salı 10:03
MEB 2015 Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Öğrenci Merkezli Eğitim Semineri
Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Öğrenci Merkezli Eğitim

 Milli Eğitim Bakanlığı 1-11 Eylül 2015 tarihleri arasında okullarda seminer çalışmalarını gerçekleştirecek. Bu çalışmalar için bakan adına genel müdür Funda Kocabıyık imzalı yazı illere gönderildi. 2015-2016 eğitim öğretim yılı seminer konuları 18 başlık halinde yer aldı. Bunlardan bir tanesi de Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Öğrenci Merkezli Eğitim. Bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

 Bakanlıklara gönderilen yazı:

Okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul ve ortaokullarda 222 sayılı ilköğretim ve Eğitim Kurumunu'nun 43'üncü maddesş ve ilgi yönetmeliğin 38'inci maddesi hükümleri kapsamında öğretmenlerin mesleki eğitim çalışmaları yapılmaktadır.

Eylül ayının ilk iş gününden derslerin başlangıcına kadar yapılacak olan mesleki çalışmalarda yazı ekinde yer alan konu başlıklarına yer verilmesi uygun görülmektedir.

Bilgilerinzi ve yapılacak mesleki çalışmaların etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla gerekli tedbirlerin valiliğinizce alınması hususunda gereğini rica ederim.

Eğitimde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Öğrenci Merkezli Eğitim

Gerekli bilgi için tıklayınız

Mebpersonel.Com / Özel Haber

Bu yazının tüm hakları www.mebpersonel.com'a aittir. "www.mebpersonel.com" biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 01.09.2015 10:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol