banner374
10 Eylül 2014 Çarşamba 08:43
Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 MEB Eylül
 Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 MEB Eylül Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 Açıklanıyor  Öğretmen Atama Kontenjanları Eylül 2014 MEB Tıkla Öğren  Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 MEB - Eylül  Öğretmen Atama Kontenjanları MEB  Öğretmen Atama Kontenjanları Her An Açıklanabilir.. Bilindiği gibi binlerce öğretmenimizin atama için beklerken gözler TBMM'den çıkacak torba yasada yer alan 35 bin öğretmen atama kontenjanındaydı. Torba yasa dün gece meclisden çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı kazandığı 35 Bin atamaya elinde yer alan 5 bin atama hakkınıda ekleyerek toplamda 40 bin öğretmen ataması yapacak. TBMM görüşmeleri nedeniyle geç kalınan öğretmen atamaları için şimdi gözler Çankaya daha sonrada Milli Eğitim Bakanlığına çevrilecek. Büyük bir titizlikle yoluna devam eden Milli Eğitim Baknlığı ise jet hızıyla başvuruları yapıp atamaları tamamlayacaktır. 

Resmi gazetede yayınlanmasından sonra bu gece açıklanabilecek olan öğretmen atama kontenjanları nedeniyle öğretmenlerinmizin gözü kulağı bu gelişme için çevrilmiş durumda. Öğretmen atama kontenjanları açıklanır açıklanmaz bire bir olarak sitemiz mebpersonel.com adresinde bulabilecek başvurular alınırken gerekli desteği siz değerli okuyucularımıza sağlamaya çalışacağız. Öğretmen atamalarında en çok tercih edilen site olmanın vermiş olduğu bilinçle siz değerli okuyucularımızla aynı heyecanı yaşamaktayız. Böylece öğretmen atama kontenjanları açıklanğı an gün içerisinde sitemizde olacaktır. 

Mebpersonel.Com/Özel Haber
banner182
Son Güncelleme: 10.09.2014 08:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
murat 2 yıl önce

bıktım artık beklemekten

Avatar
yeter 2 yıl önce

öğretmenlik kimligimi bırakıyorum: ulan orda ne bk yiyorsunuz .. niye atama yok .

Avatar
bilişim 2 yıl önce

hadi artk

Avatar
yeter artık 2 yıl önce

açıklayınnnn kaç gündür bekliyoruz bu kadar zor mu yaa

Avatar
geç dalgayı 2 yıl önce

insan değil bunlar ya

Avatar
fen 2 yıl önce

tv de torba yasa kabul edildi 35bin öğretmen ataması 31 aralık 2014e kadar yapılacaktır dedi.. daha çok beklememiz gerekebilir

Avatar
meb personel 2 yıl önce

yalan ılarrrrr

Avatar
AKTROL=AK KOYUN 2 yıl önce

ak koyunlara selam olsun