banner374
23 Ocak 2015 Cuma 00:13
Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Resmi Gazetede Yer Aldı mı?
 Daha önce yapmış olduğumuz haberde önümüzdeki günlerde öğretmen atama yönetmeliğinin Resmi Gazete yayınlanacağını ifade etmiştik. Bunun üzerine öğretmen adayları merakla atama yönetmeliğinin yayınlanacağı günü bekliyorlar.

Öğretmen atama yönetmeliğinin yayınlandığı an mebpersonel.com da olacak. Mebpersonel.com olarak takipteyiz. Öğretmen atama yönetmeliği yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. 23.01.2015 tarihli Resmi Gazete yayınlandı. Fakat öğretmen atama yönetmeliği resmi gazetede yer almadı.

Mebpersonel.com
banner182
Son Güncelleme: 23.01.2015 00:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
vesselam 2 yıl önce

40 yas duzenlemesi neden yapilmiyor bunca zaman kontenjan vermediler atanamadik simdide bu sacmaliga takiliyoruz hicbir adimda atilmiyor sayin site yoneticileri lutfen bu konuyu gundem edin biran once belli olsunki bizde ona gore hazirligimizi yapalim veya yapmayalim lutfen sesisimizi duyurun

Avatar
memur öğretmen 2 yıl önce

Inşallah bu sefer elimizden ansızın alınan hakkımı zi alırız.

Avatar
40 yas magduru 2 yıl önce

Yaş öncelikli sistemden puan öncelikli sisteme geçilsin. 2-3 günle yasa takılıyor insanlar ayıp yaa. 18 yaşını bitirmiş ( herkes memur olabilir) yıllarca soruları çaldınız bu na rağmen insanlar atanacak puanı çekti ama 40 yasa takıldı. 2015 Türkiye'sinde bakanlığın çok büyük ayibidir

Avatar
hep ayni terane 2 yıl önce

Yine kontenjanlar gecikecek yine bunca insan gunlerce beklecek.. hep ayni hep ayni..

Avatar
tarihçi 1974 2 yıl önce

inşallah hükümet doğru bir karar vermiş ve 40 yaşı kaldırmıştır. çünkü en mantıklı ve en doğru karar budur. mağduriyetimiz giderilsin lütfennn.

Avatar
memis 2 yıl önce

İnşallah zorunlu hizmet kaldirilmistir