banner374
23 Ocak 2015 Cuma 23:54
Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Yayınlandı
 Öğretmen adayları 24 Kasım 2014 tarihinden bu yana bu güzel haber için beklemekteydi. Öğretmen adaylarına bu güzel haberi duyurmak için vizlerde uzun zamandan beridir takipteyiz. Ha bugün ha yarın derken beklenen gün geldi. Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği yayınlandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 24 Kasım 2014 günü 15 bin öğretmen ataması yapılacağını söylemişti. Öğretmen atamaları müjdesinin ardından öğretmen adayları merakla yönetmeliği açıklanacağı günü bekliyorlardı. Mebpersonel.com olarak bizlerde Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin yayınlanacağı günü bekliyordu. Nihayet beklenen gün geldi. Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği yayınlandı. Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Binlerce öğretmen adayının ve ailelerin beklediği o gün geldi. Nihayet Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Resmi Gazete yayınlandı. Resmi Gazetenin bugünkü sayısında Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği vardı. Öğretmen adaylarına bu sevinçli haberi vermekten gurur duyuyoruz. Her güzel haberin olduğu gibi bu güzel haberin ilk duyurucusu biz olduk. Dileriz bu atamalar, atanacak olan öğretmen adaylarımız için hayırlı olur.

ÖĞRETMEN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ.

banner182
Son Güncelleme: 24.01.2015 00:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol