banner374
10 Ağustos 2014 Pazar 23:10
Öğretmen Atamaları İle İlgili Rakamlar Kesindir
 Öğretmen Atamaları İle İlgili Rakamlar Kesindir.. Bilindiği üzere yaklaşan Eylül ayı öğretmen atamaları sebebiyle bir çok öğretmen adayımız büyük bir heyecan ve hevesle atama takvimini beklerken büyük bekleyişin sürdüğü bu günlerde bazı yazarlar tarafından sosyal medyada atama sayısı ile ilgili paylaşımlarda bulunulmakta ve öğretmen adaylarımızın içinde bulunduğu bu heyecan verici ve büyük ümitle bekleyişten rant sağlanılmak istenmektedir. Daha öncede gündemen konu olan gerek Milli Eğitim Bakanlığı Yöneticleri gerekse Sayın Nabi AVCI tarafından rakam 40 bin olarak belirtilmiş ve resmiyet kazanmıştır. 

Son günlerde gündeme düşen 85 Bin öğretmen ataması ile ilgili bazı haberler öğrenmelerimizin ilgisini kendi üzerine toplamak ve bu ilgiden rant sağlanmak istenmektedir. Oldukça yanlış bir tutum olan bu açıklamalarla kimse öğretmen adaylarımıza ümüt vererek daha sonradan bahse konu geçen rakamın olmamasıyla rant çıkarcılığı yapmak oldukça yanlış bir o kadar da üzücü bir durumdur. Tüm bu açıklamalar ve yaşanan gelişmeler üzerine siz değerli okuyucularımızı tekrar bilgilendirmek isteriz ki rakam 40 Bin olarak kalmış hiç bir şekilde 85 Bin atama rakamı bu söylentilerin dışında ilgili mercilerde yer almamaktadır. 


Yaklaşan günlerde branş dağılımınında açıklanmasıyla birlikte atama dönemine girecekken umarız ki atamaların her öğretmenimizin gölünce olur. Kimse bu zor ve heyecan dolu günlerde öğrenmenlerimizin bu durumundan rant sağlayamaz. Şimdiden atamaların tüm öğretmenlerimize hayılı uğurlu olmasını temenni ediyoruz... 

Mebpersonel.Com/Özel Haber


banner182
Son Güncelleme: 10.08.2014 23:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol