banner374
13 Ekim 2015 Salı 09:32
Öğretmen Atamaları Kadro Sayıları Bu Akşam Açıklanabilir

 Öğretmen Atamaları Kadro Sayıları Bu Akşam Açıklanabilir. Bu akşam bakan Nabi Avcı'nın katılacak olduğu TRT1'de gerçekleştirilecek olan "Haber Odası" adlı programda öğretmenlerin beklentileri büyük. Bu zamana kadar öğretmen atamaları için kesin bir açıklamama gelmemiş olmasından dolayı bu akşam bakan Nabi Avcı'dan bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor. Öğretmen atamalarında yapılacak verilecek olan kadro sayılarınında belirlenmesi ihtimaller içerisinde yer alıyor.

eçimlere 18 gün kala geçici hükümetin Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bu akşam 20.45'te TRT Haber'de yayınlanan ''Haber Odası'' programına katılacak. Programda terör, seçim güvenliği, öğretmen atamaları başta olmak üzere gündeme ve eğitime dair bir çok konuda bakan Avcıya sorular yöneltilecek. Programın 1 saatten fazla sürmesi bekleniyor.

  Öte yandan bakan Nabi Avcı'nın canlı yayına katılıyor olması atama bekleyen öğretmenleri de her defasında heyecanlandırıyor. Ak Parti seçim beyannamesinin 66. sayfasında yer alan şubat atamaları için ''düzenleme'' kelimesi ve Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın net bir sayı vermemesi atama bekleyen öğretmenleri hem umutlandırıyor hem de düşündürüyor.  Atama Bekleyen öğretmenlerin bu akşam Şubat ayında kaç bin atamanın olacağını öğrenmek gibi bir gayeleri olacak. Tabi bunu yaparken ''Şubat'ta 40 bin'' parolasından vazgeçilmeyecek. 

 Öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar bu akşam 20.45'te TRT Haber'de başlayacak programa şu şekilde ulaşabilirler.

http://www.trthaber.tv/Iletisim

Telefon / 0312 463 50 41 

TWET ADRESLERİ

serhatakca
@TRTHaberOdasi

Mebpersonel.com / Özel Haber "www.mebpersonel.com " şeklinde kaynak gösteriniz.

banner182
Son Güncelleme: 13.10.2015 09:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol