banner374
29 Kasım 2016 Salı 14:07
Öğretmen Atamaları Olacak Mı? 450 Bin Öğretmen Atama Bekliyor!

Öğretmen Atamaları Olacak Mı? Atama bekleyen öğretmenler kişisel twitter hesapları üzerinden oluşturdukları ''450BinÖğretmen AtamaBekliyor" hastagı ile seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Atama bekleyen öğretmenler Şubat'ta KPSS puanıyla mülakatsız atama bekliyorlar. Başta Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz olmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın atama bekleyen öğretmenler için gereğini yapacağını düşünüyoruz.

450 Bin Öğretmen Atama Bekliyor!Sayıları oldukça fazla olan atama bekleyen öğretmenler açtıkları ''450BinÖğretmen AtamaBekliyor" hastagını tweet yağmuruna tutuyorlar. Bir an önce atanmak istediklerini dile getiren atama bekleyen öğretmenler Şubat'ta atama istiyor. Atama bekleyen öğretmenler mülakat denen haksizliga son verilip mülakatsiz, kadrolu ögretmen atanmasını istiyor. 

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Realtzx 5 gün önce

Eğer memur öğretmenlik denilen saçmalık yasalaşırsa biz şubatta atanmayı unutalım. Adamlar atanmış olmalarına rağmen hala birşeyler peşinde. Ne derler Allah gözlerini doyursun..