banner374
08 Eylül 2014 Pazartesi 09:56
Öğretmen Atma Kontenjanları 2014 Branş Sıralaması Eylül
 Öğretmen Atma Kontenjanları 2014 Branş Sıralaması Eylül Öğretmen Atama Kontenjanları Sayfası MEB 2014 Öğretmen Atama Kontenjanları Eylül 2014 MEB Tıkla Öğren MEB Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 Yayınlanıyor Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 MEB tarafından yapılacak olan 40 bin öğretmen ataması için büyük bir heyecanla bekleyen binlerce öğretmen adayının beklediği öğretmen atama kontenjanları 2014 yılı için açıklanması büyük bir heyecanla beklenirken siz değerli okuyucularımız için derlediğimiz bu haber turu kapsamında öğretmen atama kontenjanları yayınlandığı zamanda eş zamanlı olarak sitemizde bulabielceksiniz. Bu kapsamda siz değerli okuyucularımız için derlediğimiz bu haber turu çerçevesinde öğretmen atama kontenjanları büyük bir heyecanla beklenirken sürekli olarak siz değerli okuyucularımız için takipte olduğumuz bu süreç kapsamında gerekli detayları aktarmaya devam edeceğiz. 

Böylee öğretmen atama kontenjanları yayınladığı zaman aşağıdaki linkimiz aktif hale gelerek kırmızı renkte olacaktır. Siz değerli okuyucularımzıda öğretmen atama kontenjanları hzılı bir şekilde takip etmek ve hangi branşdan kaç kişi atanacağını öğrenmek amacıyla öğretmen atama kontenjnaları öğrenebielceksiniz. Şimdiden tüm okuyucularımzıa hayırlı uğurlu olmasını dilerken öğretmen atama kontenjanları açıklandığı zaman bu sayfadan öğrenebieceksiniz. 

-Öğretmen Atama Kontenjanları MEB (Pasif Her An Açıklanabilir)

Öğretmen atama kontenjanları ile ilgili aklınıza gelen ve yanıtını merak ettiğiniz tüm soruları bizlere aktarabilrisiniz. Şimdiden tüm okuyucularımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.Böylece öğretmen atama kontenjanları ile ilgili aklınıza gelen soruları bizlere aktarabilir ve ayrıca merake ttiğiniz soruları bizlere sorabilrisiniz.
banner182
Son Güncelleme: 08.09.2014 09:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Fenn 2 yıl önce

en az 3200 atama istiyoruz.

Avatar
resim öğr. 2 yıl önce

resim öğretmenleri 3000 atama istiyor.

Avatar
pdr 2 yıl önce

3600 atama ıstıyoruz

Avatar
ahmet 2 yıl önce

sosyal bilgiler 3000

Avatar
fenci 2 yıl önce

yeter artık bu kontenjanları açıklayın

Avatar
ingilizce 2 yıl önce

inşallah 80000 öğretmen atanır, selamlar.

Avatar
jkjg @ingilizce 2 yıl önce

çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Avatar
admin @ingilizce 2 yıl önce

çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş istersen 40binide size olsun