banner374
07 Ocak 2016 Perşembe 14:28
Özür grubu atamaları MEBBİS başvuru sayfası
Özür grubu atamaları MEBBİS başvuru sayfası Özür Grubu Atamaları MEBBİS Başvuru Ekranı 2016  Milli Eğitim Bakanlığı, 2016 yılı Özür Grubuna bağlı yer değiştirme duyurusu geride bıraktığımız gün bakanlığın İnsan Kaynakları birimi tarafından yayınlandı. Yayınlanan kılavuza göre Özür Grubu atamaları için MEBBİS ekranı 7 Ocak tarihinde yani bugün açıldı7-13 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 1. aşama başvurular için tercihler alınmaya bugün başlanacak. MEBBİS Özür Grubu atamaları başvuru ekranı açıldığı an öğretmenler aşağıdaki linkten ekrana ulaşıp, 1. aşama başvurularını gerçekleştirebilecekler.

2016 ÖZÜR GRUBU ATAMALARI BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
(MEB tarafından başvuru ekranı açıldığı an bağlantı aktif hale gelecektir, sayfayı yenileyiniz)

1. aşama başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra 13-18 Ocak 2016 tarihleri arasında 2. başvuru için herhangi bir engel teşkil etmeyen öğretmenler belirlenecek ve 18 Ocak tarihinde 2. aşama başvuruları başlayacak. Devamında ise MEB'in 2016 Ocak ayı özür grubu atama takviminde öngördüğü işlemler sırası ile gerçekleşecek.

MEB, Özür Grubu atama süreci, 2. aşama, atamalar, atama sonuçları, yapılacak iş ve işlemler gibi konularda Mebpersonel.com'da detaylı bilgi bulabileceksiniz.

Mebpersonel.com / Özel Haberbanner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol