banner374
25 Eylül 2013 Çarşamba 16:40
Sayın Bakanlık Yetkilileri...

 Yapmış olduğunuz son ek öğretmen atamasında Teknoloji Tasarım Öğretmenliği için kaynak okullar listesinde atama döneminde adı olmayan Ankara Üniversitesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Ev Ekonomisi Bölümünü sonradan hatta başvuru süresi bittikten sonra listeye eklediniz. Bunun için çok teşekkür ederiz. Ancak Eşim 65 puan almıştı, atananlar ise en son 63 puanda Şırnak'a atanmış şimdi benim eşim öğretmen olacaktı... Bunun vebalinin ne olduğunu elbette bilirsiniz.

Sayın yetkililer lütfen Sizden ricam Teknoloji Tasarım Öğretmenliğine Kaynak okul olarak gösterilen Hacettepe Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Ev Ekonomisi Bölümü ile Aynı şartlarda aynı dersleri gören Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Ev Ekonomisi Bölümünü de (ki bu okul Ankara Üniversitesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Ev Ekonomisi ile aynı okul sadece adı değişti diplomalardaki bu küçük farklılık nedeni ile mağdur olmayalım) eklemenizdir. Kısacası Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliğinin kaynak okul listesi ne ise; adı geçen üniversiteler için Teknoloji Tasarım öğretmenliği içinde aynısının uygulanmasıdır.

Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliği kaynak okul listesinden


Teknoloji Ve Tasarım Öğretmenliği Kaynak okul listesindenYukarıda ki listede olduğu gibi aşağıdaki listeye de alttaki okul adını eklemenizi rica ediyorum.

Şekilde de ok işaretleri ile gösterilen okullar farklı okullar olmayıp farklı zamanlarda farklı yerlere bağlı olan aynı derslerin gösterilerek öğrencilerin mezun edildiği okullardır.

 

FATİH ARAP

banner182
Son Güncelleme: 25.09.2013 16:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
nurgül dönmez 3 yıl önce

bu konuda idare mahkemesine dava açmanız gerek biz açtık.