banner374
27 Kasım 2012 Salı 00:00
Şubatçılar Başbakan'dan Randevu Almak İçin Eyleme


Şubatçılar Grubu 30 bin öğretmen ataması konusunda Başbakandan randevu almak için Ankara Abdi İpekçi Parkında Oturma Eylemi Gerçekleştirecek.


Şubat 2013'te en az 30 bin öğretmen ataması isteyen Şubatçılar grubu yarın (26 Kasım 2012 ) saat 12:00 da Ankara Abdi İpekçi Parkında Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması konusunda Başbakandan randevu alabilmek için oturma eylemi yapacak.

Daha önceden 24 Kasım Öğretmenler gününde Başbakandan randevu almak için başlaması planlanan oturma eylemi Ankarada temaslar da bulunan Şubatçılar Grubuna verilen bilgiler doğrultusunda Başbakan tarafıdan 24 Kasım Öğretmenler Gününde Şubat ataması konusunda müjde geleceği yönünde ki bilgilerden dolayı ertelenmişti.

 24 Kasım Öğretmenler Gününde beklenen Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması müjdesisin Başbakan tarafından açıklanmamasından dolayı daha önceden yapılması planlanan Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için Başabakandan randevu talebi oturma eylemi Şubatçılar Grubu tarafından yarın Abdi İpekçi parkında yapılacak.

Oturma eylemine tüm sendikaların destek verdiğini ve gün içerisinde sendikaların oturma eylemi gerçektiren öğretmenleri ziyaret edeceği açıklandı..


banner182
Son Güncelleme: 27.11.2012 00:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
destek 4 yıl önce

türkiyenin meselesidir bu.eğer çocuklarınızı zerre kadar seviyorsanız aileler destek verin.çocuklarınızı ne okuduğu belli olmayan ücretli öğretmenlere teslim etmeyin

Avatar
başbakan gelmezsen şer... 4 yıl önce

yazık bu çocuklara.suriyeliler kadar değeri yok mu bu öğretmenlerin

Avatar
SINIF 4 yıl önce

öğretmenler bu kadar mı değersiz. orada oturanların oylarıyla atanamayanların oylarıyla iktidar olunuyor. 5 dakikanızı ayırsanız ne olur sanki. her yıl olan şey bu yıl neden olmuyor bu yıl mezun olanların suçu ne madem hiç yapılmayacaktı en baştan beri. 69 la geçen yıl şubatta atandılar 82 ile bekliyorum. 69 alan arkadaş kadar öğretmenlik kapasitesine sahip olmadığımı mı gösteriyor bu. şubat taa atama i̇sti̇yoruz öğretmenler sahi̇p çikin artik

Avatar
yeter artık 4 yıl önce

50 alan di̇n kültürü öğretmeni̇ oluyor 80 ler 90 lar beklesi̇n bu mu adalett

Avatar
memur 4 yıl önce

sayın basbakan yurt dısına cıkıp tur atacagna su cocukların mağdurıyetını gider..butun bütceyı hava yolunda harcadın....

Avatar
ataması yapılmayan bilişimci 4 yıl önce

duyun artık sesimizi giderin mağduriyetimizi.yeter artık...!

Avatar
başbakan 4 yıl önce

adam sanmıştık.değilmişsin

Avatar
besyo 4 yıl önce

allah basbakanın kel oğlu bılale de yasatsın o olmazsa torununa aynı sekılde dıncerede ınsallah adama kurban olsunlar