banner374
11 Kasım 2014 Salı 22:55
Şubatta Atama Olacak mı?
 Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB Müsteşar Yusuf Tekin, Genel Müdür Hamza Aydoğdu, Rehberlik ve Denetim Bölümü Başkanı Sn. Atıf Ala ile yaptığı görüşme hakkında twitterdan bilgi verdi.

Üçlü görüşmede görüşülen pek çok konudan biride şubat ayında atama yapılıp yapılmayacağıydı. MEB Müsteşarı Yusuf Tekin ve Genel Müdür Hamza Aydoğdu, şubat ataması kararının siyasi bir karar olduğunu ifade etmişler. İsmail Koncuk ise Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı'nın konuya müdahil olarak Şubat ataması konusunda daha ısrarcı olması gerektiğini ve bu konuda gereken çabanın gösterilmesi gerektiğini ifade etmiş.

Olması gereken de budur. Sayın Nabi Avcı'nın atama bekleyen binlerce öğretmenin sesine kulak vermesi ve gereken yapması gerekmektedir. Mebpersonel.com olarak daha önce yaptığımız haberlerde atma bekleyen öğretmenlerin seslerini duyurmaları için gereken çabayı göstermiştik.

Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin bu sesleri artık duymazdan gelmemeleri gerekmektedir. Açık kalan kontenjanlara atamayı boş kontenjan ihtiyaçları doğrultusunda atama yapmaları şarttır. Atama bekleyen binlerce öğretmenin içini ferahlatacak abir açıllamayı merakla bekliyoruz.

Mebpersonel.com/Özel Haber

banner182
Son Güncelleme: 11.11.2014 23:13
Anahtar Kelimeler:
şubatta atama olacak
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol