banner374
07 Eylül 2015 Pazartesi 18:21
Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 2015-2016 MEB
 2015-2016 eğitim-öğretim yılında ücretli öğretmenlik yapmak isteyenler dikkat! Ücretli öğretmenlik başvurularıyla ilgili detaylar Mebpersonel.com'da...

Türkiye genelinde ücretli öğretmenlik başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir. Bulunduğunuz bölgedeki il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine giderek veya internet sitesinden ilgili duyuruyu inceleyerek ücretli öğretmenlik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu başvurular için genel olarak belirlenmiş bir tarih ve başvuru ekranı yoktur. Uygulamalar değişiklik göstermektedir.

Sizlere örnek olması amacıyla iki ilçe tarafından yapılan ücretli öğretmenlik duyurusunu Mebpersonel.com olarak paylaşıyoruz:

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları
2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ilçemiz okullarında görev yapmak isteyenler için ücretli öğretmenlik başvuruları 21 Temmuz 2015 itibariyle başlayacaktır.

Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenler http://gaziosmanpasa.ucretliogretmenlik.com/ internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır.
Başvuru yapanların elektronik forma 250 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.
Diğer evraklar(Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma fotokopisi, v.b.) ise tarafınıza görev verildikten sonra müdürlüğümüz İnsan Kaynakları bölümüne elden teslim edilecektir.
Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait gaziosmanpasa.meb.gov.tr ve www.ucretliogretmenlik.com internet adreslerinden öğrenebilecektir.


T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
İSTANBUL - SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmen Başvuruları Başlamıştır
2015-2016 Eğitim Öğretim yılında ilçemiz okullarında görev yapmak isteyenler için ücretli öğretmenlik başvuruları başlamıştır.

Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenlerin http://sultangazi.ucretliogretmenlik.com/basvuru/sgbasvuru2015.php internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapanların elektronik forma 250 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.
Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait http://sultangazi.meb.gov.tr/ internet adreslerinden öğrenebilecektir.
Tarafınıza görev verildikten sonra istenilecek belgeler;
1-Nüfus cüzdanı fotokopisi,
2-Diploma fotokopisi,
3-Vesikalık 1 Adet Fotoğraf,
4-Adli Sicil Kaydı.

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL 
banner182
Son Güncelleme: 07.09.2015 18:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
düziçi...malesef 1 yıl önce

osmaniye düziçi ilçesinde yüksek mevkide bir yerlerde tanıdığın yoksa ücretli öğretmenlik şansın yok malesef...

Avatar
hacı 1 yıl önce

ücretli öğretmenlik öğretmenliği köle den daha aşağı bir konuma getirmektir,ayda600-700 lira ile çalışmaktansa alacak varsa birine köle olmak .
istiyorum . hiç olmazsa karnım bari doyar.