banner374
01 Ağustos 2014 Cuma 13:58
Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı
 Duyuru Konusu :Ücretli Öğretmenlik Başvuruları


Duyurunun Çıktığı Bölüm :İnsan Kaynakları (Atama) Şubesi


Tarih :01/08/2014


Tel :213 79 33 - 118 

İlimiz okullarında 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında boş geçen sınıf ve branş derslerini ücretli okutmak üzere ( 4 ) yıllık fakülte mezunu olup, görev almak isteyen adayların müracaatları 05/08/2014-15/08/2014 tarihleri arasında alınacaktır. Anasınıfı öğretmenliği ve diğer branş öğretmenliği için 2 ayrı başvuru formu bulunmaktadır. Adayların başvuru formlarını doldurarak formlarda belirtilen ekler ile birlikte süresi içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine şahsen başvurmaları gerekmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Yusuf AYDOĞMUŞ
Müdür a.
Şube Müdürü

 

Ücretli Anasınıfı Öğretmenliği başvuru formu için tıklayınız.

 

Ücretli Diğer Branş Öğretmenliği başvuru formu için tıklayınız.

banner182
Son Güncelleme: 01.08.2014 13:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sosyal bilgiler öğretmeni 2 yıl önce

öğretmenin ücretlisi olmaz !!!!!!! lütfen kimse başvurmasın.

Avatar
SAKINNNNNNN 2 yıl önce

sakin başvurmayin ücretli̇leri̇ de kadrolu hesaplayip öğretmen atamalarinda biranş dağilimini buna göre yapiyorlar.. başvurmayin ki̇ boş kalsin öğretmen atamak zorunda kalsinlar..

Avatar
mert 2 yıl önce

onca öğretmen yıllardır atama beklerken,il dışı tayinlrde kontejan açılmazken daha ucuz iş gücü görülen ücretli öğretmen uygulması ne kadar doğru?

Avatar
strabon 2 yıl önce

lan, sanki kadrolu atama yapacaklar. bir de kpss puanı istiyorlar. tövbe tövbe. nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamadım gitti.

Avatar
ücretlilere sesleniyorum 2 yıl önce

ben kadrolu olarak kendi memşleketim istediğim okuldayım. rahatım ama sunu belirtmek isterim. ücretli öğretmen çalışan bunu kendisi sağlıyor. çalışmasa atanacak. ben rahatım istediğim yer ve okuldayım ama gerçeği söylemek de zorundayım.

Avatar
oyuna gelme 2 yıl önce

ücretli bir öğretmen demek kendi alanında bir kontenjan demek,arkadaşlar sakın başvurmayın bu oyuna gelmeyin,hepimizin işe,paraya ihtiyacı var,eşe dosta işsizim demek zorumuza gidiyor ama ücretli öğretmenlik (kölelik) yaptığımız her gün sırtımızdan kırbaç inmeyecek,

Avatar
ali 2 yıl önce

yatacak yerin yerin yok meb fazla mezun verirken hiç düşünmedin planlama yok kara düzen herkes üniversitesi okusunmuş ama işe gelince yok diyorlar

Avatar
esra 2 yıl önce

lütfen başvurmayın her ne mezunu iseniz de