ARTIK KIRIN ÖĞRETMENE TAKILMIŞ ZİNCİRLERİ..!

Öğretmenin günlerdir yükselen sesini en sonunda biri duydu. Şaşırtıcı olan kapısında eylem yapılan Milli Eğitim Bakanı Ömer DİNÇER yerine Eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin ÇELİK ’in duymasıydı.  Bu olay “Gelen gideni aratır.” sözünün doğruluğunun ispatı olmuştur.

Başbakanın konudan haberdar olduğunu ve konuya duyarlı olduğunu biliyoruz.

Öğretmenler ayrımcılıktan uzak ve içerisinde il emrini barındıran bir çözüm istiyor.

Öğretmenler sabır ve fedakarlık söylevleri üzerinden insan olmanın gereği olan demokratik haklarının ellerinden alınmasını istemiyorlar.

Öğretmenler meydanları doldurmak yerine sınıfları doldurmak ama akşam olduğunda ailelerinin yanına gidebilmek istiyorlar.

Özür grubu mağduru öğretmenler için ilerleyen günlerde güzel haberlerin geleceğini ve gözyaşların dineceğini umuyorum.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir içeriği site’de paylaşmayın.
Misafir Avatar
İL EMRİ VE ALAN DEĞİŞİKLİĞİ 3 yıl önce

sınıf öğrtmeni arkadaşlar lütfen hem il emri hem de alan değişikliğimiz olmalı. zira tayin olup, il emrinde alan değiştirerek bize uygun okullara tercih ettiğimiz alanda gitmeliyiz. inşallah alan değişikliğinde il emrine bizler atanır ve tercih hakkı alırız. böylece kurtuluruz.

Misafir Avatar
ozgur 3 yıl önce

il emri olsun olsunda! inşallah akşam işten çıkınca eşimizin yanına gelebileceğimiz şekilde olsun, yoksa bir espirisi yok

Misafir Avatar
ebru 3 yıl önce

eş durumu maduruyum.h.çelik umarım sözünün eridir

Misafir Avatar
özlem @nazlı 3 yıl önce

inşallah umutlarımız suya düşmez ve tüm mağdur öğretmenlerimizin göz yaşları diner .

Misafir Avatar
erbay 3 yıl önce

ilçe emri de önemli.afedersiniz önümüze bir kemik atmasınlar.il içinde 100-150 km uzakta görev yapanlar var.bazı iller arası daha az mesafe.mesela bazı illerin ilçeleri arasındaki mesafe 50-60-70-80-90-100-150 km gibi.ilçe emri de mutlaka gelmeli.kısıtlı çözüme hayır.

Misafir Avatar
s.yavuz 3 yıl önce

il içi unutuldu bizlerde aynı ilde ayrı kalanlarız ne yazık

Misafir Avatar
ÜSAME GİDER 3 yıl önce

sadece il dışı özür grubunda sorun yok...il içinde de büyük sıkıntılar yaşanmakta..çözülecekse bütün öğretmenlerin sorunu çözülmeli

Misafir Avatar
reyhan 3 yıl önce

helal sana hüseyin çelik,gözü yaşlı öğretmenlerin durumuna çözüm bulmaya çalışıyorsun.aynı duyarlılığı başbakan recep tayip erdoğanında göstereceğini umuyorumo