banner406
09 Eylül 2016 Cuma 18:59
Açığa Alınan Öğretmenlerin Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği
Mebpersonel.com - Açığa Alınan Öğretmenlere Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği Ödenecek Mi? MEB'den konuyla ilgili yazı geldi.

İşte MEB'in o yazısı:


www.mebpersonel.com

Son Güncelleme: 09.09.2016 19:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
garip 2016-09-09 20:57:39

açıp okuyun 657 sayılı dmk yı. gerçi bu ülkede aklını kullanan yönetici pek yok. onun için çöküşe doğru gidiyoruz..madde 141- (değişik: 30/5/1974-khk/12; aynen kabul: i5/5/1975-i897/i md.)
görevden uzaklaştırılan ve görevi ile ilgili olsun veya olmasın herhangi bir suçtan
tutuklanan veya gözaltına alınan memurlara bu süre içinde aylıklarının üçte ikisi ödenir. bu
gibiler bu kanunun öngördüğü sosyal hak ve yardımlardan faydalanmaya devam ederler.

Avatar
garip 2016-09-09 21:00:02

madem o yazı kullanılacak bu durumda 3. maddeyi de uygulasınlar. akılsız toplumun akılsız yöneticileri ülkelerini çöküşe götürür..yazının 3.maddesi;3-öğretim yılına hazırlık ödeneğinin ödendiği aydan sonraki bir tarihte öğretmenlik görevine ilk defa açıktan atanan öğretmenlere öğretim yılına hazırlık ödeneği ödenmeyecektir.
bu durumda yeni atanan öğretmenelre de ödenmez. yazının bir kısmını uygulayıp bir kısmını uygulamamak bu ülke insanına has. Allah akıl versin. hepsi rezil rüsva olup gidecek

Avatar
öğretmen 2016-09-10 10:53:10

işte bayram kurban kesilecek hani nerde ödenek elden gelen öğün olmaz o da vaktinde bulunmaz