banner374
04 Haziran 2016 Cumartesi 13:28
Aday Öğretmenlerin Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği
2016 yılı Şubat ayında ataması yapılan öğretmenlerin öğretim yılına hazırlık ödeneği alıp almayacağı ile ilgili MEB'den açıklama geldi.

İşte o açıklama:
 

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 04.06.2016 13:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
* 6 ay önce

Ne oturmasından bahsediyorsunuz, gerek ders gerek idare günlerinde yapmadığımız kalmadı, doldurulması gereken formları ve yazılan değerlendirmeleri saymıyorum. Bu zamana kadar aldığım maaşı oturarak almadım. Bu yeni gelen sistem danışman öğretmenlere ve idarecilere yaradı bu inkar edilmez bir gerçek.

Misafir Avatar
murat 6 ay önce @*

pardon aday öğretmen olarak soruyorum size. aday öğretmenlerin hangi işine yaradı? kendinizi savunurken etrafınıza çamur atmayın. önce bunu öğrenin. yolunuz açık olsun

Beğenmedim! (5)
Avatar
İlginç ötesi 6 ay önce

Çok israf bu sistem biz derse giriyoruz onlar oturuyor aynı maaşı alıyoruz atandıkları yerlere gitmeliler oradaki boşluğu doldursunlar kültürünü öğrensinler

Avatar
Ingilizce 6 ay önce

Şubatta atanmış bir öğretmen olarak zaten biz de bir an önce atandigimiz kuruma gitmek istiyoruz, danışman öğretmenin ve idarenin gereksiz afra tafrasini çekmekten ve sanki hâlâ ogrenciymisiz gibi muamele görmekten biz de hoşnut değiliz. Bu durumdan en çok rahatsız olan biz aday ogretmenleriz.

Avatar
İlginçler ötesi 6 ay önce

Adaylığını "oturduğu yerden" naralar atarak bitirenler bu süreci malesef anlayamaz.