banner374
09 Eylül 2016 Cuma 14:18
BÜTÜN PKK'LI MEMURLAR DEVLETTEN TEMİZLENMELİDİR
 Milli Eğitim Bakanlığı içerisinde 11.500 yakın öğretmen PKK ile irtibatı olduğu gerekçesiyle açığa alındı . 
Milli Eğitim Bakanlığı Fetö terör  örgütüyle mücadele de olduğu gibi PKK ile mücadelede de amiral gemisi görevini üstlendi ve üzerine düşeni yaptı . 

Milli Eğitim Bakanlığını Tebrik ediyoruz .

Devlet içerisinde sadece , Pkk yandaşı memurlar Milli Eğitim Bakanlığında yok . Diğer Kamu kurumlarında da var . 

Hükümetin öncelikle Sağlık Bakanlığı ve Diyanetten başlayıp , tüm kamu kurumları içerisindeki PKK yandaşı memurları tasfiye etmesi gerekir . 

PKK'ya açık destek veren devlet memurları yargılanmalıdır . Bunların arkasındaki STK ve partilerde , terör örgütüne yardım ve yataklık etmekten haklarında soruşturmalar yapılmalıdır . 

Sağlık Bakanlığında özellikle Doğu ve Güney Doğu illerimizde askerimizi , polisimizi emanet ettiğiniz doktor ve sağlık çalışanları içerisinde çok sayıda PKK'lı memur vardır . 

Hükümetin Fetö terör örgütünde olduğu gibi PKK ile mücadelede de kararlılıkla , Pkk yandaşı tüm memurları tasfiye etmesi gerekir .
www.kamudanhaber.net
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Marty 3 ay önce

kurunun yanında yaş.

Avatar
atama 3 ay önce

ama hala doğru düzgün atama yapmadılar ya. bi 15 bin yaptılar. ondada sınıfcı dinci atadılar. 3 katı aday arasına bile giremedim. çevremde ki herkes bu seferde atanamazsan gibisinden alaycı gözlerle bakıyolar. ama atama yapılmıyor ki. ondada sınıfçı dinci alıyolar :(

Misafir Avatar
Hangi atama? 3 ay önce @atama

hocam herhangi bir atama olmadı bekliyoruz hala.

Beğenmedim! (0)
Avatar
nasıl bir düzendir bu 3 ay önce

ne kirli bir memlekette yaşıyormuşuz... bu memleket cennet iken bu cehennem azabı niye?o kadar haramzede kadrolu görev yaptıda , bu kadar masum insana sözleşmeli neden layık görülüyor .

Avatar
reşit 3 ay önce

fetöcü imamlara mihrabı teslim etmeyeceğiz diyen sayın görmez...pkklı imamlar da ne hikmetse şehrin en gözde yerlerinde devam ediyorlar...