banner374
28 Mart 2015 Cumartesi 01:49
AES'in Öğretmenler Adına Önemli Talepleri Meclise ve MEB'e  Ulaştı
Anadolu Eğitim Sendikasından Yapılan Açıklama: Yasama dönemi sona ermek üzereyken TBMM yoğun bir mesai içine girmiş olup, torba kanunlarla radikal düzenlemeler yapılmaktadır. Eğitim sisteminin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını çözme adına bu dönemi sendikal sorumluluğun da gereği olarak önemsiyoruz. Seçim yarışına girmekte olan siyasiler, önerilerimizi kanun değişikliği gerektiriyor diye erteleyen MEB için tarihi bir fırsat sayılacak talep dosyamız muhataplarına ulaştırılmıştır. 


Bizi Dünya ölçeğinde akademik başarısızlığa mahkum eden eğitim sistemsizliğimiz ve eğitim iş kolunda hizmet verenlerin sorunlarına dair çözüm önerilerimizi içeren dosyamız ektedir. Bu yasama döneminde ertelenmesi halinde, yeni dönem için devleti yönetme iddiası olan siyasi partiler için de manifesto niteliğindedir. Taleplerimizin takipçisi olacağız. Üyelerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

 

 

Meclise, Siyasi Partilere ve Milli Eğitim Bakanlığına Ulaştırdığımız Taleplerimizi Okumak ve  İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız

banner182
Son Güncelleme: 28.03.2015 01:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
lutfen 2 yıl önce

Lutfen birileri ilici ozur grubunuda gorsun...