banner374
14 Ocak 2013 Pazartesi 10:01
Aktifsen Ağrı Temsilciliği'nden Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Aktif Eğitimciler Sendikası İl Temsilcisi İrfan Ölmez ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Eğitim -Sen Ağrı şubesine nezaket ziyareti düzenledi.

İrfan Ölmez, sendikanın kuruluşundan bu güne kadar ki sürede Türkiye'nin 4. büyük eğitim sendikası durumuna geldiklerini, çalışmaların Ağrı'da da sürdürüldüğünü belirtti. Ziyarette her iki sendika temsilcisi karşılıklı başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret sonrasında Aktif Eğitimciler Sendikası Ağrı Temsilcisi İrfan Ölmez ile Türk Eğitim-Sen Ağrı Şube Başkanı Erhan Kılıç ziyaret anısına karşılık hediye sundu. İrfan Ölmez, bu tür sendika ziyaretlerinin devam edeceğini böylelikle karşılıklı dostluk bağlarının daha da pekişeceğini ifade etti.


banner182
Son Güncelleme: 14.01.2013 10:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
yakışır 4 yıl önce

aktif sen türk eğitim sene yakışır.helal olsun.incelik nezaket ne kadar güzel...

Avatar
ahmet kara 4 yıl önce

el ele eğitim bir sen in yetkisini almak için çalışınız aktifçiler sizi yakında bakın neler olacak.tes ten kaç cemaat üyesi aktife geçti onu sorun cemaatinize.tabi birbirinize nezaket ziyareti yaparsınız.aynı zihniyettesiniz

Avatar
bu ebs liler 4 yıl önce

neolduda can ciğer kuzu sarması olduğunuz cemaatten arkadaşlar şimditukaka oldu, yıllarcabu sendikaya verdiğim para haram olsun size